Moc hubené ruce- zlepší to dělání kliků?

Od: ® odpovědí: 6 změna:

Dobrý den,

mám dotaz. Mám dost hubené a slabé ruce. Nevypadá to hezky jelikož "spodek" mám normální, ani ne hubený ani ne tlustý.Rozhodla jsem se denně dělat dámské kliky. Zatím udělám v kuse tak max 3 ale budu na tom pracovat. Celkem jich zvládnu za den cca 30. Myslíte si, že ruce nabydou trochu na objemu? psoilovně se mi závaží zvedat nechce. Děkuji

6 odpovědí na otázku

 

 


1x
avatar joudic


youtube.com/...

 


1x
avatar coklit

Začala jsem cvičit s Jillian Michaels - 30 day shred. Je to cvičení cca na 20 minut denně, vždy po deseti dnech je další level, celkem jsou tři. Jsou tam cviky jak s činkami, tak s vahou vlastního těla a musím říct, že si rozhodně svaly nahmatám i tam, kde dříve nebyly, včetně rukou. Po dvou sériích jsem přešla na její video No more trouble zones, protože po těch dvacetiminutovkách, jsem si občas musela přidávat další cviky. No more trouble zones už je na cca hoďku a na posílení celého těla. Můžu doporučit nějaké video vyzkoušet a zaručuji, že svaly budou ;)


doplněno 31.03.16 15:53:

Taky neříkám, že to cvičení vynalezla. Jen ho dobře zkombinovala, má dobrý rytmus a já nemusím vymýšlet sestavu a má výsledky ;)

Neznevažuji cvičení Jillian Michaels...Ovšem,co se týče dejme tomu jejího cvičení a dalších jí podobných,vše je okopírované za prvé od základních prvků jógy a za druhé pilátesu.

Cvičení a zpevnění celého těla,cvičení s vahou celého těla,koncentrace,hluboké dýchání,které v podstatě dává kyslík celému tělu,všem svalům a buňkám,atd.,atd.

Cvičte celé tělo,budete mít nejen silnější paže,ale i krásně zformovanou postavu ;)


doplněno 03.04.16 14:38:

Já mám zase neskutečné výsledky se stoletou jógou a pilátesem ;)

 


0x
avatar figurek

věřte nevěřte, kliky jsou cvik spíš na prsa než na ruce. Jestli skutečně chcete dostat objem do rukou, pak vám asi nezbude než posilovna a činky nebo nějaká tahací hrazda na nějakém stroji.

Je sice pravda, ze klasicky klik je spise na prsa, ale to jeste neznamena, ze tazatelka musi chodit do posilovny, kdyz da jen tri damske kliky.
Pro tazatelku:
Klik provadejte s rukama blize k telu, zapojite tim vice triceps. Snazte se kliky delat co nejcasteji a urcite nejakeho progresu dosahnete. V podstate jako zacatecnik muzete delat cokoli a stejne tam pokrok bude. Postupem casu urcite budete schopna udelat i normalni klik. Ten postupne vymenujte za kliky damske. Hlavne si to prosim jak vetsina zen nepredstavujte jako ze budete mit pak ruce jako chlap... damsky klik sice existuje, ale pansky uz nikoliv. Damsky je jen lehci varianta normalniho kliku. Jinak vam i doporucuji si koupit hrazdu do futer ve dverich (maji ji napriklad ve Sportisimmu). Predpokladam, ze pritah nadhmatem i podhmatem nezvladnete, proto si kupte i odporovou gumu (napr. www.boty-obleceni.cz).

 


0x

Naplńte si plastové lahve pískem . Postavte se rovně, pevně, zatažené břicho, hlavu vzhůru , nohy mírně rozkročmo a zvedejte láhve opakovaně nahoru, do stran a k sobě, před sebe a k sobě ,z upažení na ramena a zpět. Udržte ten pevný postoj. Najděte si nějaké zábradlí, průlezku, uchopte se ve výši pasu a přitahujte se z odklonu k tyči opakovaně rovná , s chodidly na zemi pod hrazdou. Držre se podhmatem i nadhmatem . Kupte si posilovací gumy. Příklady cvičení jsou u toho v krabici. Jestli jste mladá, tak choďte s někým lézt na stěnu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]