Je tento camelbak vhodný?

Od: Datum: 21.03.16 14:11 odpovědí: 3 změna: 22.03.16 10:31

Ahoj všichni,

na léto plánuji jezdit na kole na delší vzdálenosti a chci si koupit camelbak. Díval jsem se na tento ( http://www.nevix.cz/batoh-force-aron-pro-plus-10l2l-rez/d-29375/), stačí mi nějaký obyčejný. Ale můj dotaz zní, pokud tam dám studené (nebo spíš vlažné pití), vydrží to nebo se to oteplí vlivem horka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.16 19:17

Ahoj, oteplí se to vlivem okolní teploty, stejně, jako se oteplí láhev košíku na rámu kola. Ale je to pohodlnější, více se toho vleze. Ale pořád to máš na zádech a když na to svítí celý den slunce, ohřeje se to. Ale 2litry se mají vypít hned, ne s tím jezdit celý den. Používal jsem jej na dlouhé trasy. Co je do 100km neřeším, vždycky někde načepuju vodu, nebo si dám pivo ;)

tady je důležité, aby ti batoh seděl a aby ses cítil pohodlně i na dlouhé trase.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.03.16 19:19

Zdar , má vlastní zkušenost je taková , že vždy to pití v camelbaku bylo ideální a nikdy se mi nestalo , že by bylo nepitné nebo horké . Ohřeje se ti jen zbytek pitiva co ti zůstane v té hadičce. Ale to poznáš sám , pěknej hnus než se tím propiješ *smich*

Datum: 22.03.16 10:31

proči si tento článek. Najdeš vše co potřebuješ.

https://www.kola-radotin.cz/n…pni-radce/jak-vybrat-camelbak

kdyby jsi něco ještě nevěděl, polož dotaz.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.