Kam na běžky?

Od: Datum: 29.02.16 11:48 odpovědí: 6 změna: 29.02.16 21:27

Zdravím. Rád bych se vydal na běžky. Co nejblíže to bude možné z Prahy, ale zase aby bylo hezké prostředí, aby tam byl sníh a upravené tratě. Syšel jsem, že se tratě upravují jen na víkend? Já bych nejraději jel v ponděli, takže to by tratě mohly být ještě v pořádku? Co mi doporučujete? Díky. Adam

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.02.16 13:18
Ohodnoceno: 0x

Od: mp
Datum: 29.02.16 14:24

Je to letos bída, bída. My jsme chytli asi ten nejlepší týden kolem 20tého ledna na Šumavě, půl metru prašanu. Výlet k jezeru Laka a do Prášil byl super. Co tak sleduju, tak nejvíc sněhu je v současné době v Krkonoších. Osobně bych se nechal vyvézt na Medvědín. Pak nahoru na Vrbatovu boudu, dále po hřebenu k Petrovce a pak zpět přes Davidovky do Špindlu. Jinak taky dobrý odkaz je zde http://www.bezkuj.com/snih

Datum: 29.02.16 15:24

Dobré tipy jste dostal, tak na odlehčenou. Já to řeším takhle :):

Od: mp
Datum: 29.02.16 15:27

Dobrý, taky to tak vidím. Alespoň ale ušetříme za topení, když bude to globální oteplování. Taky tady u nás třeba porostou palmy a o sněhu budeme jen vyprávět svým vnoučkům.

Od: adamnovak
Datum: 29.02.16 20:21
Tak teď všude sněží tak kde si myslíte že by mohly být upravené tratě třeba po víkendu? Upravují se jen na víkend že?
Od: uska®
Datum: 29.02.16 21:27

Co nejblíže Prahy je slušné lyžování na Moninci. Běžecké trasy se upravují dle předpovědi počasí v pátek na víkend. Zde je odkaz, zavolejte si. http://www.certovo-bremeno.cz/bezkarske-trasy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.