Plynová pistole 9mm a pepřové náboje 8mm

Od: Datum: 07.02.16 15:48 odpovědí: 4 změna: 07.02.16 22:52

Dobrý Den

Náhodou jsem získal Revolver Zoraki R1 4,5"ráže 9mm Rev(380R) Bohužel jsem zjistil že k němu jsem (asi)nedopatřením dostal Pepřové náboje 8mm PV.Supra-Pfefferpatronen(takže problém je jasný co se může stát když náboje dám do plynovky a vystřelím?)Podle mě se oslepím asi já a uderník bude mět problém s tím aby náboj odpálím.Prosím o radu mám to vůbec zkoušet?Děkuji za případnou odpověd jsem úplný lajk a jen si chci vystřelit třeba na poli(né na osobu)Jen vystřílet těch 10 nábojů a dát jí zase pryč.Nic za tom není jen opravdu ta zkoůška zbraně.(náboje stojí kolem 220kč. tak to mě netrápí ale zajímalo by mě co to udělá a odvahu to zkoušet jen tak bez rady na to nemám.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.16 17:00

Nejsem odborník na zbraně, ale myslím, že tam ty náboje vůbec nedostanete. A když dostanete, určitě to nebude fungovat. A kdyby to náhodou zafungovalo, určitě to zbrani (a možná ani Vám) dobře neudělá.

Ohodnoceno: 0x

Od: luckys
Datum: 07.02.16 17:59

Dobrý Podvečer

ty náboje tam dostanu ale(lítají tam ten 1mm tam chybý)jelikož je to nová plynovka tak se ptám jinak je mě jasné že 9 patří do 9 ale ptám se co kdyby?A jestli vlastně to má vůbec cenu zkoušet?Jde o to že jsem k tomu dostal asi přibližně 150nábojů jak plyn,nervák,poplašňák.Tak jestli to tam má vůbec cenu dávat a nebo ty 8mm vyhodit nebo prodat!

Datum: 07.02.16 18:25
Souhlas s Magdonem. Kdyby to nahodou zafungovalo, tak tí zaver udela diru do hlavy.
Ohodnoceno: 0x

Od: luckys
Datum: 07.02.16 22:52

Dobrý Večer

Děkuji za odpověď a za upozornění(raději to tedy zkoušet nebudu)Díky!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.