Veslovací trenažer

Od: Datum: 14.01.16 14:01 odpovědí: 5 změna: 14.01.16 20:16

zdravím, chci se zeptat jaký veslovací trenažer by jste mi doporučily na domácí cvičení přijde mi to jako super stroj. Prosil bych váš názor nebo by jste koupily jiný stroj? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.16 14:09
Mít dost místa na něj a na jiné tak ho beru, přijde mi zábavný a posílí snad celou horní polovinu. Ale jen samotný bych dlouhodobě nedal, moc velká nuda.
Ohodnoceno: 1x

Od: bezec
Datum: 14.01.16 14:23

Typ s "větrákem" - ten se chová jako veslo ve vodě, jak zaberete takový má odpor = můžete půl tahu zabrat silou a půl slabě, nebo jeden tah silou/ jeden volně atd. Pístové mají odpor nastavený štelováním = zátěž je daná dokud jí nepřestavíte.

Rozdíl to je zásadní. Bohužel i v ceně...

Od: zdendula
Datum: 14.01.16 14:33
je skvělej na cvičení bederního svalového korzetu
Na vyhřezlou ploténku

Datum: 14.01.16 18:29

Na veslovacím trenažeru se dá nejlépe zlepsit fyzická kondice. Vesloval jsem 7 let (z toho poslední 3 roky na profesionální úrovni), takze uz o tom i neco vím :).. Pokud chceš nejaký slušný trenažer tak jedině concept 2, ostatní jsou o nekolik tříd dole. Ale bohužel cena je velmi vysoká cca 30 000 kč... A bazarové se moc neprodávají. Jestli máš ve svém městě veslařský klub, tak si tam zaplať členské příspěvky (cca 2000 kč na rok) a můžeš chodit na trenažér tam. Vyjde to levněji než fitko a nebudeš muset utrácet tolik penez za trenažér, který stejně časem dost omrzí. :) A navíc můžeš využívat třeba i posilovnu.

Ohodnoceno: 0x

Od: kubaa
Datum: 14.01.16 20:16
Souhlasil s Michalem, Concept2 je jednoznačně nejlepší veslovaci trenazer na trhu (Y)
Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.