Strava při posilování

Od: Datum: 13.01.16 14:00 odpovědí: 2 změna: 13.01.16 19:40

Dobrý den,

rozhodl jsem se že začnu posilovat. Naštěstí jsem typ člověka, který když se do něčeho dá, tak u toho vydrží. Jelikož jsem ale celkem hubený a zatím, žádné svaly nemám, tak začínám od začátku. To že musím posilovat rovnoměrně nohy, břicho, ruce apdo. je jasné. Taky nečekám, že za půl roku ze mě bude svalovec

Chci se ale zeptat na stravu při posilování, která eventuelně podporuje růst svalové hmoty. Samozřejmě, že jsem hledal na internetu, kde jsou takovýchto návodů mraky. Jenže nevím, jestli to třeba někdo nepsal jen tak a jestli tomu vůbec rozumí.

Mě zajímá, jestli mi někdo znalý v posilování a stravě může napsat odkaz na stránku, kde bych si o tom mohl přečíst a zařídit se podle daných informací. Hledám něco, co je odzkoušené a víte, že to bude nebo by alespoň mělo fungovat.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.16 19:37

Tento článek jsem stáhnul z internetu. Je to sice nejaká bakalářská práce, ale je tom všechno jasně a stručně rozepsáno. Snad ti to pomůže :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.16 19:40

Na internetu jsem našel tento článek. Je to sice jen nějaká bakalářská práce, ale je tam všechno správně, stručně a jasně popsáno.
https://is.muni.cz/th/156107/…/Bakalarska-prace07-Staud.pdf
Snad ti to pomůže :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.