Jde to bez steroidů?

Od: Datum: 27.11.15 16:28 odpovědí: 10 změna: 29.11.15 21:39

Dobrý den

Zajímalo by mě kam se člověk může dostat jako natural třeba po 5-10 letech... Nebo jestli má vůbec cenu makat jako naturál? Dosáhnu někdy alespoň nějakých slušných výsledků?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepa*
Datum: 27.11.15 19:12

Jestli čekáte biceps 60 cm nebo tlak 250 kg bez podpůrných látek, tak ne. Natural kulturistika je jen o kresbě svalů atd. Steroidy jsou ale už dávno přežité a jde se dál. To je alchymie a není třeba se tím vůbec zaobírat. Cvičení vůbec je řehole a stačí před soutěží onemocnět a týdny příprav jsou v čudu.

doplněno 27.11.15 19:22:

http://www.aktin.cz/clanek/22…plnky-stravy-moderni-medicina

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.11.15 20:46

Bez steroidů jako Ronnie Coleman vypadat nebudeš, ale výsledky nějaké budou a chce to taky správný jídelníček.

Datum: 28.11.15 10:46

Ronnie nikdy žádné steroidy nebral. Lžete. Proč toho chlapíka takto urážíte? Po prvním testu by skončil a myslíte si, že je takový ťulpas jako vy?

Datum: 28.11.15 11:19

Hele každý profi kulturista steroidy bere. Myslíš si, že by měl takovou postavu a sílu bez steroidů, to těžko. Zasurfuj si internetem a uvidíš, že je taky bral. Já nikoho neurážím. Nebo se podívej na nějaké video s ním třeba na YouTube. Myslíš si, že by měl nafouklé břicho jen tak? Vzpamatuj se. A já AS neberu ani s tím nehodlám začít.

Ohodnoceno: 0x

Od: kubaa
Datum: 28.11.15 22:42
Nafoukle bricho ma proto, protoze pri urcitych vahach nepouziva pasek. Napr. pri 50% maximalni vahy co unese se mu to zda lehke a tak nepouzije pasek, ale kdyz onech 50% je 150 kilo, tak se to bricho po case takhle nafoukne. Navic obrovske mnozstvi svalu ma po celem tele, tedy i na brise, takze se neni cemu divit, ze mu takhle naroste.
Jinak pro pepa:
Vim ze to je jedna pani povidala, ale od jednoho ceskeho kulturisty jsem slysel, ze pry v Americe to funguje tak, ze ty testy na steroidy se delaji jen v urcitou dobu pred soutezi, v prubehu pripravy ne, takze nejakou dobu pred soutezi tam kultutisti skutecne berou steroidy a pritom jim to ani na testech nemuzou dokazat, protoze jim to mezitim z tela vyprcha.

Datum: 29.11.15 21:24

Anabolické steroidy – testosteron ústně za 3 dny, v injekci až 3 měsíce zpátky, nandrolon až 9 měsíců zpátky.

Pokud jsou informace správné, tak nikdy AS nebral a na testech mu nic nezjistili. Jestli něco bere, tak je to zatím nezjištěná látka.

Od: tothgyomber
Datum: 28.11.15 16:24
Co na tom všichni vidíte? Cpát do sebe srance na úkor toho že zemrete dřív. Buďte přírodní sakra nesnažím když vidím ty blbce jak chodí z posilovny. Co si tím dokazujete?

Datum: 28.11.15 16:50
Zaleží, co od toho čekáte. Pokud chcete mít hezkou postavu a získat sílu, tak to samozřejmě jde. Stačí správně cvičit a dodržovat jídelníček.
Pokud byste to však chtěl dotáhnout dál a mít úspěchy na závodech, tak bez steroidu by vas konkurence porazila, bohužel.

Datum: 29.11.15 21:27

Možná o tom nevíte ale AS jsou v rámci držení trestným činem a že by někdo sháněl s obrovským rizikem zakázané látky jen pro to, aby byl nejlepší z tělocvičny, potažmo ze vsi se mi zdá jako pořádná pitomost.

Datum: 29.11.15 21:39
Pepo věřte mi, že mně taky...

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.