Jak se odnaučit bát?

Od: Datum: 18.10.15 09:38 odpovědí: 3 změna: 29.10.15 01:39

Zdravím,

instiktivně občas uhnu ze souboje :( Trener řiká, že kdybych se odnaučil bát, tak bych mohl hrát úplně někde jinde, že tohle je moje jediný mínus :/ ... Jenže já to mám težký. Když im že dojde k sobouji, tak si řikám "hlavně neuhni", ale stejnak nějak uhnu :( Isntinktivně asi. Nevíte někdo co s tím mám dělat, abych se to odnaučil? :)

Všem budu moc vděčnej :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.15 11:26

Ahoj,

no, něco z toho asi moc neovlivníš, tu máš nejspíš opravdu danou instinktivně, ale něco bys ovlivnit snad mohl.

I tuhle činnost chce nějak postupně nacvičovat, pomalu a s klidem. Zkus se domluvit s nějakým spoluhráčem nebo kamarádem a postupně si zkus nacvičovat např. situaci, kdy budeš "bojovat" jen Ty, a on se nechá, tím zjistíš, že Tobě od něj žádné nebezpečí nehrozí, postupně se pak může začít naoko bránit, až časem přejdete přímo do ostré verze. Není to hned, chce to cvičit a výsledek se dostaví třeba po půl roce, roce.

Zkus a uvidíš.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.10.15 01:39

Zajdi někdy na Bohemku a přestaneš se bát čehokoliv,

Ohodnoceno: 0x

Od: kubaa
Datum: 18.10.15 17:48

Zkus měsíc dva chodit na MMA nabo Thaibox (současně s tím, co teď děláš)... tam je to jenom o tom souboji. za tu dobu se dost otloukáš a soubojům se už nebudeš bát. A neboj se, formu určitě neztratíš, možná právě naopak *smich*

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.