Bolavé ruce při voleyballe

Od: Datum: 25.08.15 07:40 odpovědí: 2 změna: 25.08.15 09:23

Dobrý den lidi, chtěla jsem se Vás zeptat jaktože je možné, že někoho bolí ruce při volleyballe sotva s něma dokáže míč odpálit a někoho nikoliv. Můj případ, na základce jsme někdy tuto hru hrávali a nikdo ze spolužáků ji dřív nehrál, jako mimo školu. Tak proč je možný, že nikoho ruce netrápili a mě jo? Snad ze špatmnýho odrážení?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 25.08.15 08:48

P​okud nemáte nějaký výrůstek na kosti, tak myslím, že v tom budou docela obyčejné svalíky. Teda spíš nebudou. Chce to cvičit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 09:23

Záleží na tom, co Vás bolí a jak to bolí. Namožené svaly, otlučené ruce nebo "spálená" kůže? Na namožené svaly jedině trénink, otlučené ruce jsou buď blbou technikou, míčem (ale to by si stěžovali i jiní) a nebo prostě máte jiný práh bolesti a jinou výdrž. Taky to chce vydržet a trénovat, samozřejmě ne přes moc a do modra. Na spálené ruce většině pomáhal dlouhý rukáv - s tím nic moc nenaděláte. Je to případ od případu a míč od míče.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.