Co je nejlepší?

Od: Datum: 15.08.15 16:52 odpovědí: 3 změna: 15.08.15 20:52

Dobrý den, jsem patnáctiletá dívka a chtěla bych začít se cvičením a to hlavně na partie břicha,zadku a stehen. Možná si z vás někdo řekne, že je to brzo, ale myslím, že sport nebo cvičení člověku neuškodí. Ráda bych chodila do fitnes, ale vůbec nevím na jaké cvičení bych měla chodit nebo ták, jelikož tomu moc nerozumím. Nejradši bych byla kdyby to bylo s instruktorem a tak se chci zeptat co je podle vás pro mně nejlepší? Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.15 18:29
avatar

Můžu tě jen pochválit,dneska mladé holky cvičit moc nechtějí a taky tak vypadaj a pak to těžko dohání.Děláš jen dobře,že chceš začít.Najdi si ve svém okolí hodiny TRX,kompletně posílíš celé tělo ,protože nejde posilovat jen některé části...a uvidíš,že tě to bude bavit.Na TRX posiluješ se svou vahou,určitě lepší než tahat činky.Mrkni třeba na youtube na videa s TRX.Velmi účinné a většinou jsou hodiny cca po deseti lidech,tak je i sranda.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 15.08.15 19:32
avatar
Ahoj.
Na zhubnutí ve tvém věku?
Všechno...Mladé tělo má velmi rychlé spalování,to je výhoda.
V prvé řadě je nejdůležitější,vyvážený jídelníček.Pokud se budeš ládovat "humusy,"a pít sladké odpornosti,nezhubneš nikdy !
Za další,na tebou uvedené partie cviky sice existují,ale ten tuk budeš mít zřejmě v celém těle,tudíž je nutné cvičení na celé tělo.
Každý pohyb se počítá.
Je léto,venku krásně,tak se necpi někam do interiéru,když nemusíš.
Tím,jak dýcháš čistý vzduch,tím více spaluješ.Svaly se více okysličují.
Tákže,jízda na kole,plavání,běh,rychlá chůze,plážový volejbal,plavání,tenis,pinčes,badbington,skákání přes švihadlo,inline brusle,turistika,atd.,atd.
Je toho spousta,jenom chtít !
Na zpevňování těla a potažmo hubnutí je nejlepší Jóga a Pilátes,kde cvičíš s vlastní vahou a nepotřebuješ k tomu nic jiného.Také se to dá venku,krááása ;)
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.08.15 20:52

Ahoj,

můžu se podepsat pod to co napsali oba rádci nademnou, ovšem jen bych doplnil a tebe opravil s tím, že sport nebo cvičení člověku neuškodí, to klidně uškodit může, pokud se to nedělá správně

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.