Cesta do salcburku

Od: Datum: 13.08.15 14:37 odpovědí: 7 změna: 18.09.15 14:48
Ahoj, pristi rok se chystam na kole Českých budejovic do Istambulu, pomalu zacinam planovat cestu.. ale zadrhl jsem se z ČB do salcburku, potreboval bych poradit cestu, prevazne po cyklostezkach samozrejme co s nejmensim prevysenim, a pokud mozno nejkratsi. Pokud ma nekdo nejaky tip nebo zkusenosti budu moc rad ;)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.15 15:20

Ten Salzburg je povinný? Z ČB bych jel do Linze a pak po Donauradweg na Vídeň.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.08.15 16:06

Tedy...není mi moc jasné kam a přes co chcete jet..Istambul neznám..

Pokud je to ale Istanbul v Turecku, tak proč přes Salzburg? To tedy není zcela na trase..

Do Vídně se dostanete z Č.B. snadno..jak kolega radí po Dunajské cyklostezce...a potom dál a dál.

Ohodnoceno: 2x

Od: petr88
Datum: 13.08.15 22:24
Budu mit tri mesice volna tak bych chtel navstivit i benatky ;) pote podel chorvatskeho pobrezi pres albanii a makedonii do solune a pote do istanbulu
doplněno 13.08.15 22:27: Chci vyzkoušet stezku alpe adria train..
Od: kolista
Datum: 14.08.15 12:20

Poradit není problém, ale... Jestli máš problém vymyslet cestu do Salzburgu, tak bys Istanbul měl ještě hooodně promyslet. Resp. spíš vyrazit jen kolem ČR...

Datum: 14.08.15 13:38

Zkus mapy seznam, když zadáš pouze cyklotrasy, nějaké ti to najde. Nejspíš ale by to chtělo horáka, protože ne všechny jsou ideální a rychlé. Se značením je to taky někdy otřes, takže navigace by neměla chybět. Jinak třeba pro inspiraci

http://www.mtbiker.sk/clanky/?s=ben%C3%A1tky

http://www.mtbiker.sk/clanky/?s=solu%C5%88

Od: mp
Datum: 14.08.15 23:16

Pokud se chcete co nejméně našlapat, tak obecně paltí ráda - držet se povodí řek, jak do kopce či z kopce, a hory překonávat v místech, která se nazývají průsmyk - nebo sedlo - nebo pass - nebo passo - atd. To je místo, kde překonáte hory s nejmenší námahou. Pokud chcete dojet tak daleko, předpokládám větší znalosti.

Datum: 18.09.15 14:48

Ahoj já tento rok jel ze salzburku přes grossglockner do nice-milána necelý měsíc

jedeš z budějovic tak to máš kousek,ale nějakému převýšení se moc nevyhneš

-já bych to jel kolem jezer traunsee st.wolfgangsee když si vyjdeš na nějaký kopec ty výhledy stojí za to

-a ze Salzburku je to nejjednoduší do benátek dále přes innsbruck bolzáno trento kolem gardy na veronu ...

-doporučil bych ti pro plánování http://www.bikemap.net/

-můžeš si tam zvolit typ cesty kola apodob... navíc tam máš zakresleny cyklostezky a ukazuje ti to převýšení navíc pokud máš GPS můžeš si tu mapu náhrát do ní nejlépe po menších trasách kdybys tam dal celou trasu tak gps se bude sekat a pomalu načítat

-nevím na kolik jsi zcestovalý tak pokud bys měl nějaký dotaz tak napiš, já už mám pár cest za sebou a ta tvoje mě zaujala tak bych byl rád kdybys mě i ty informoval :)jan.polasek@email.cz

-

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.