Jak odejít (přejít) z fotbalového klubu

Od: Datum: 15.06.15 14:59 odpovědí: 1 změna: 15.06.15 18:31

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat na rady nebo na vaše zkušenosti týkající se odchodu z fotbalového klubu. Jedná se o mého bratra, který začal hrát v menším klubu (krajská úroveň) přibližně v 6 letech. V posledním roce už nehrál. Nyní se přestěhoval a rád by si šel zahrát za místní klub nějakou pralesní ligu. Ovšem jeho původní klub ho nechce pustit z důvodu, že u nich má registračku a jediná možnost je ji prý za pár tisíc odkoupit. Proto bych se vás chtěl zeptat, zda nevíte jak tuto situaci vyřešit. Jestli třeba není nějaká skulinka, které lze využít.

Děkuji, Jaroslav Charvát


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: webbiecz*
Datum: 15.06.15 18:31

Nevím kolik bráchovi je, ale v dospělých kategoriích (a možná to tedy platí i u těch mladších) musí domácí klub pustit buď na hostování, nebo na přestup. U obojího je běžné, že nový klub za hráče něco zplatí. Částky se liší, ale z mojí zkušenosti jsou to běžně částky okolo 5 000 Kč za půl roku za hostování. Přestup může stát stejně, ale i víc. Záleží na domluvě, na tom co je to za hráče, atd... Nejlepší by bylo se nějak rozumně domluvit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.