Jakou raketu na squash

Od: odpovědí: 4 změna:

Ahoj,

ráda bych chodila na squash u nás ve městě a nevím jakou raketu si pořídít, respektive co vše budu pořebovat. Prosím o radu. Díky Jana

4 odpovědi na otázku

Ahoj, co se týká věcí tak budeš potřebovat nějaké dobré, savé oblečení (hlavně aby bylo lehké) a raketu bych ti doporučil tuhle worker.cz/... Osobně ji požívám, hraji squash na poloprofesionální úrovni a jsem s ní spokojen. Martin

Poloprofesionál s raketou za 570 Kč? No proč ne. Co se týká vás, bude vám určitě stačit. Pokud budete chodit hrát častěji a chtít se tomu věnovat, tak postupně zjistíte co vám sedne víc a na squashi by měli být schopni poradi co přesně si vybrat. Třeba bych to udělal jinak. Běžte na squash bez rakety, na první hru si nějakou můžete půjčit a po hře si od obsluhy nechte poradit. Pokud by se vám s ní hrálo dobře, tak se rovnou zeptejte kolik stojí nová.

PS: Ovládejte svůj vztek při hře. Ušetříte si tím peníze. Já se bohužel včera neudržel a přišel jsem o 1500,- *zed*

doplněno 01.09.09 16:29:

Ještě dodatkem co budete potřebovat. Oblečení je vhodné opravdu nějaké lehké. Ale přímá rada = vezměte si to, v čem se vám dobře sportuje. Holky berou většinou nějaké elasťáky a tričko. Nejdte na přehlídku, ale sportovat. V nevhodném oblečení se vám bude špatně běhat.

Dál jsou důležité boty. Tady bych penězi moc nešetřil a koupil si nějaké kvalitnější. Do 1500,- se vejdete. Předejdete tím problémy s puchýři, mozoly a vůbec problémy s nohama. Boty jsou hodně namáhány a tak levnější (made in China) by byla zbytečná investice, protože by jste za chvíli kupovala nové. No a co se týká bot, tak by měli mít světlou podrážku, aby jste nedělala šmouhy. Pokud v obchodě řeknete že by jste chtěla sálové boty, tak vám poradí.

No a pak už stačí jen raketa a míček (ty vám zapůjčí), věci do sprchy a můžete jít ze sebe vymlátit všechno co vás štve. Mě to hodně pomáhá :)

To musela být rána jako prase za 1500.*palec*Já bych klidně prodala tu moji profesionálku hraní squashe mám zakázanou a leží mi mrška doma.*nevi*

0x

Záleží jak budete hrát,ale čím lehounká,odlehčená,tím je to lepší cena kolem 1000kč v odborných prodejnách. Oblečení klasika,ale boty neklouzavé a nesmí být černá podrážka a potom si budete muset koupit míčky opět poradí v odborné prodejně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]