Hubnutí Jaro

Od: Datum: 13.05.15 18:30 odpovědí: 5 změna: 15.05.15 22:33
Ahoj , jak se máte?
Také začínáte jezdit na kole, kolečkových bruslích atd...? Já už začala jezdit v dubnu ale to jsem žádné sportovce nepotkávala ale ted v květnu vždycky když se kouknu z okna tak někdo projede na kole. Dneska je krásný den a musela jsem se projet na kole a všude voněj květy a je to prostě takové živé už je to klasické jaro. Nevím jak vy ale já jaro zbožnuju a je to moje nejoblíbenější roční období.
Kromě kola také na zahradě cvičím ruzné cviky na zpevnění těla a power jogu. Každý den 30 minut jezdím na kole a 10 minut cvičím (dřepy, šir. dřepy, kliky, šir. kliky, kolo, prkno, šikmé sedy-lehy atd atd ...) a zítra si asi zajdu koupit švihadlo prý posiluje záda, ruce a nohy + se tím hubne tak že to musím vyzkoušet protože mě baví skákat přes švihadlo. A každou sobotu cvičím power jogu kterou jsem si velmi oblíbila a tancuju. Také se zase začínáte hýbat? Tak a co vy jak se pokoušíte zhubnout ty kila co jste přibrali přes zimu? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.15 18:40

Hm, já nechápu, co všichni mají s tím hubnutím po zimě. Když se nepřežírám, tak holt mám plus mínus pořád stejnou hmotnost, ne? Jaro je pěkné období, ale podzim má taky něco do sebe. Na zahradě taky cvičím, ale tak nějak spíše s nářadím - motyka, hrábě, rýč a pod. Na kole jezdím i s téměř patnáctikilogramovou zátěží, má to větší efekt na zpevnění svalů. Bruslení jsem na chuť nepřišla. Jo a sedy lehy vlastně dělám taky, sedám si večer k počítači a lehám v noci do postele.

Ohodnoceno: 1x

Od: kolista
Datum: 14.05.15 09:42

Zimu jsem strávil na běžkách a v bazénu, teď na mě přišla jarní lenost. A potřebuju mlsat abych dohnal kila shozený přes zimu a do plavek nebyl moc vychrtlej

Švihadlo je fajn na koordinaci pohybů atd., ale na hubnutí je aerobní zátěž. Ale pokud zvládneš skákat hodinu v kuse tak to na hubnutí fungovat bude :-D. Každý pohyb je dobrý, kombinace kolo, a k tomu cvičení je dobrá

Datum: 14.05.15 21:52
Ja mám stejné kila. Neni to o pohybu, ale o stravě ;)

Datum: 15.05.15 11:37

Marně.

Taky miluju jaro a dokonce i podzim. Nemám ráda extremní vedra a všechno včetně povodně je pro mě lepší než sníh. Ale s váhou prohrávám. Celý život nedělám nic jiného, než že tloustnu a hubnu. Mám 170cm a pořád se potácím kolem 75kg. Přitom v práci docela kmitám, třikrát týdně jezdím na koni a tím nemyslím vyjížďky v kroku, ale docela spolu makáme, do práce jezdím na kole, každý den cvičím, sice jen deset minut a není to žádný "...přemet dopředu...přemet dozadu...raz dva...raz dva..." spíš tak, aby co se má ohýbat se ohýbalo a co má držet, drželo, ale já prostě strašně ráda jím a manžel taky. Takže i když se snažím vařit zdravě, tak my prostě nikdy hubený nebudeme...ach jo...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.05.15 22:33

Stačí hrozně málo - jen změnit stravovací návyky a celkový životní styl.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.