Zrušení účtu - tipsport.cz

Od: Datum: 30.04.15 17:55 odpovědí: 2 změna: 30.04.15 18:49

Dobrý den,

měsíc zpátky jsem si založil účet u tipsportu, dnes bych ho chtěl zrušit. Můj zůstatek je téměř nulový jsem v plusu. Nevítě někdo jak účet smazat. Popřípadě jestli vadí, kdybych účet nechal založený a nepoužíval ho?

děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.04.15 18:04
avatar

Proč by mělo vadit, nepoužívat založený účet. Pokud jsi v plusu asi bych to neřešil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.15 18:49
avatar

Výpis z podmínek:

13.Sázející může zrušit Smlouvu a v důsledku toho i svůj Herní účet kdykoliv a bez udání důvodu, a to formou zaslání písemné žádosti Tipsportu. Herní účet však nemůže být zrušen dříve, než dojde k vyrovnání minusové hodnoty zůstatku. Herní účet bude zrušen pátým dnem ode dne doručení žádosti Tipsportu nebo dnem vyrovnání minusového zůstatku.

14.Tipsport je v případě zrušení Herního účtu povinen poukázat Sázejícímu finanční kladný zůstatek na jeho Herním účtu převyšující částku 10,- Kč do následujících sedmi dnů ode dne zrušení Herního účtu; nepřevyšuje-li zůstatek účtu hodnotu 10,- Kč, není Tipsport povinen poukázat Sázejícímu zůstatek Herního účtu, a to s ohledem na nepoměr mezi hodnotou zůstatku a hodnotou transakce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.