Co s celulitidou?

Od: Datum: 01.04.15 22:43 odpovědí: 2 změna: 05.04.15 23:26

Dobrý večer, potřebovala bych opravdovou radu. Je mi 15, měřím 166 a mám zhruba 69-70 kg. Cvičila jsem kardio, ale přes zimu moje vůle bohužel nevydržela a opět jsem přibrala. Se začínajícím jarem se zkouším vracet pomalu zpátky do starých kolejí, ale zjišťuji, že moje celulitida se opět zhoršila. Obzvláště na stehnech, kde už ji mám dlouho a zanedbala jsem ji. Jenže se mi lehce objevila i na pažích v oblasti nevytrénovaných bicepsů. Jelikož nenávidím cvičení v něčí společnosti, do fitka mě nikdo nedostane, tudíž musím cvičit sama a využívat jiné prostory. Dosud to bylo jenom kardio, co jse praktikovala, a to byl trenažér často až hodinový. Jenže to mi zřejmě od celulitidy aspoň trochu nepomůže. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli jsou běh a kliky dobré. Samozřejmě i dřepy, jenže u těch mám problém, že jsou pro mě až příliš nezáživné, ale zvládnu je, když chci. Měla bych se zaměřit i na jiné cviky? Vůbec netuším, co mám dělat a nemám kolem sebe nikoho, kdo by mi poradil správně... Proto se obracím na vás, takže děkuji předem za odpovědi.:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.04.15 22:47
avatar

V první řadě je třeba nejíst blafy. Pokud nezměníš stravu, můžeš cvičit od rána do večera a zbytečně. Na hubnutí je nejlepší chůze, pravidelně 1-2hod v kuse. ale strava je základ.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 05.04.15 23:26

K té chůzi s pořiď hůlky a vem to směrem na hory nebo park. Chození s tyčkama - musíš se naučit je používat - jak nastavit jejich výšku a jak s nima vůbec chodit, (to je co!), ale určitě tím zapojíš celé tělo a účinek se dostaví vcelku brzo. S fyzičkou to je tak, že nejdřív jde přijatelně rychle nahoru (váha dolů), pak nějakou dobu stagnuje i když nepřestáváš s cvičením a pak jde kondice opět výš, právě tu stagnaci nesmíš podcenit a musíš ji zkousnout, to je zlomový bod. Odměnou ti bude né jen dobrý pocit. Držím palce.

na hůlkách nešetři, levné stojí za houby a nedrží (začnou se zasouvat), na horách budeš měnit jejich délku...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.