S kým na výlet v Praze a okolí?

Od: Datum: 09.03.15 19:33 odpovědí: 1 změna: 12.03.15 12:35

Zdravím, jsem muž, je mi přes 30 let a jsem poněkud introvertní, tedy nechodím moc do společnosti, mám jen pár kamarádů, dělá mi problém navázat kontakt s dívkami (resp. s neznámými lidmi obecně) apod. Jinak jsem úspěšný a v pohodě. Rád bych se více začlenil do společnosti, rozmluvil se, navázal nové kontakty apod. A protože mám rád přírodu a výlety, tak hledám nějakou otevřenou skupinu lidí přiměřeného věku, kteří rádi chodí v Praze a okolí na nějaké jednodenní výlety. Ideálně něco nekomerčního, tedy bez nějaké zastřešující organizace, členských příspěvků, povinné účasti, nějakého řádu apod. Poradíte mi, kde hledat? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 12.03.15 12:35

Spolky turistický, cyklistický - spousta jsou členi - nečleni.. Nebo můžeš kroužit kolem Phy a koho potkáš s tim se dát do řeči, jestli taky nehedá parťáka... Pokud máš problém navazovat kontakty tak to trénuj, jinak se to nezlepší. Nastuduj si teorii - oslovení atd. a pak si dej úkol že na procházce oslovíš třeba 5 lidí, když to splníš tak si dáš dobrotu a když ne tak budeš bez večeře... taky můžeš rozhodit inzeráty že hledáš, ptát se v sousedství, vylepit to na sámošku, zavolat do rádia - inzerce atd. atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.