Jaký sport vybrat?

Od: Datum: 08.02.15 16:44 odpovědí: 3 změna: 09.02.15 20:48

Ahoj, je mi 23 let a chtěl bych dělat nějaký sport profesionálně. Je to ještě možné? Rozhoduji se mezi fotbalem, hokejem, tenisem, florbalem a šermem. Dá se to ještě? Chci nějaký, aby to nebylo moc finančně nákladné a dalo se na tom taky vydělat. Dík za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.15 16:45
avatar

upřímně? v tomto věku? Fotbal, hokej, tenis, florbal, tak na to zapomeň. Je mi líto, ale hokejisté dřou už od předškolního věku. Ve tvém věku snad bojové sporty, ten šerm možná.

Ale nikdy si nevyděláš tolik, jako bys ten sport už dělal deset let. Jestli chceš vydělávat peníze, nemusíš jen vlivem sportu. Musíš něco umět pořádně, něco, co ti dobře zaplatí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kubaa
Datum: 09.02.15 17:34

I kdyby ti bylo pět, taky bys v životě nikdy nemohl dělat jakýkoli sport profesionálně, protože chceš na tom jen vydělat. Všichni, kdo vstoupili do světa profesionálního sportu do něj přešli proto, že je to předtím bavilo a chtěli se neustále zlepšovat a až pak měli možnost využít svých dovedností, pomocí kterých vydělali. A na začínání se sportem na profesionální úrovni jsi už starý dědek. Probuď se a radši si najdi normální práci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.15 20:48

Tak na fotbal a hokej rovnou zapomeň. Hokejisti začínají kolem 3 roku. Makají celý život a většina z nich se stejně do extraligy nedostane. Strejda hrával hokej-začal ve 4 letech, ve 25 musel skončit, protože mu to nevycházelo s prací. Akorát jediný kluk se prosadil a hrál extraligu. Ve fotbale je to stejné. A troufnu si říct, že v tenise a florbalu taky. Možná ten šerm by mohl vyjít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.