Začátečník na snowboardu

Od: Datum: 07.02.15 15:14 odpovědí: 4 změna: 07.02.15 18:31

Ahoj, dnes jsem po 2. stála na snowboardu a vůbec mi to nejde. Nevím pořádně jak mám jezdit, vím že mám mít váhu na přední noze a jezdit do obloučků. Ale mě se to prostě rozjede 100000km v hodině ROVNĚ a nějak to nemůžu uprzdit aby mi to jelo pěkně pozvolna a já stíhala pěkně pomalu zatáčet. Co mám dělat? rozjede se to já se leknu a sednu na zadek, nebo kolena.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: petrxx
Datum: 07.02.15 15:35

Ahoj, tak za prvé jak říkáte je důležité mít váhu na přední noze, tak začnete tím, že se pozvolna zešikma rozjedete na vaši stranu kterou jezdíte, ujedete kousíček čelem ke svahu a pak přenesete váhu na přední nohu a tělem (rameny) se otočíte tak aby jste byla napříč svahu. Takhle se to opakuje a jestli to vyjde tak už můžete zkoušet obloučky. Tohle by mohlo pomoci:


Takhle vám asi moc nepomůžu ale základy jsem vypsal. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petrxx
Datum: 07.02.15 15:40

Ještě je hodně důležité když se vám to rozjede, vždy se přenáší váha rameny a zbytek těla se už dotočí sám, z vlastní zkušenosti to znám, jezdím na snowboardu 8 let

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ahojahoj
Datum: 07.02.15 17:57
A co když je sníh na sjedovce zmrzlý? Není to pro začátečníka problém?
Od: petrxx
Datum: 07.02.15 18:31

Když je sníh na sjezdovce zmrzlý, tak je pravda, že je to jiný povrch ale pokud budete vše dělat správně tak v tom problém nevidím, záleží taky na tom jestli myslíte "vydřené plochy" a nebo zmrzlý sníh. Určitě to zvládnete :) (y)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.