Naražená kostrč

Od: Datum: 03.01.15 13:51 odpovědí: 4 změna: 11.01.15 19:01
Ahoj jmenuji se Terka a je mi 12 let.Když jsem byla na laser game v Mostě sjela jsem z kopečku a narazila si kostrč.Jelikož sem tanečnice tak mě při tanci ta kostrč hodně bolí a potřebovala bych jí ňák rychle rozcvičit. Jediný co jsem se dozvedela na internetu bylo at si lehnu na bok podepřu si hlavu a nohu alespon 15× zvednu do vzuchu ale, zatim to nepomaha.Poradíte mi někdo prosím.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.01.15 14:11

Dobrý den, naražená kostrč bolí hodně a dlouho - myslím, že pomůže až čas a klid. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.01.15 22:56

Ano, přesně jak říká kolega přede mnou. Jedná se o naraženou kost takže se tomu pomoct nedá. Jiné by to bylo se svalem, u kterého se dá léčba trochu popohnat. Kostč je bohužel bolestivá věc.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.01.15 10:11

Kdysi se to stalo mé kamarádce, pak s tím zašla k lékaři a zjistilo se, že to má zlomené. Nebylo by od věci, kdyby sis to nechala zrentgenovat.

Vím, že se to léčilo pohybovým klidem. Ležela ve špitálu naštvaná v posteli a stěžovala si, že o ní personál mluví jako o "té zlomené pr*eli" Měla problém s tím, že se měla za pár dnů vdávat, tak ji propustili na svatbu a když ji se ženichem vítal vrchni v restauraci, kde měli svatební hostinu a rozbil rituálně talířek a ona se měla sehnout a zamést ho, že to nedala. :) Ale brzy se to zahojilo a byla bez potíží.

Ohodnoceno: 0x

Od: terkap
Datum: 11.01.15 19:01
Po dlouhém schánění na rozcvičení kostrči jsem nic nenašla a tak jsem vyskoušela a udelala vlastní cviky a tady jsou

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.