Koupě zájezdu přes slevový portál

Od: Datum: 14.12.14 21:03 odpovědí: 4 změna: 15.12.14 10:24

Jaké máte kdo zkušenosti s koupí několikadenního pobytu někde v ČR na horách přes internetové slevové portály? Třeba topsleva cz a další a další. Ceny jsou velmi příznivé, píšou, že je v ceně relax centrum či bazén, plná penze a podobné za velmi dobrou cenu. Myslíte, že je někde zádrhel, nebo je to vše dle popisu? Kdo má zkušenosti, prosím, podělte se.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.14 21:24

Dobrý den,

Já se slevomatem nikdy problém neměll, ale kamarád si jednou objednal z jiného slevového portálu a byli s tim tahanice nakonec peníze zpět nedostal a slevový portál zkrachoval, ale slevomat má férové podmínky, doporučuji si přečíst podmínky topsleva a podle toho se rozhodnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 14.12.14 21:30
avatar

Na slevomatu jsem nakoupil několik předmětů - převážně dobrý obchod. Vstupenky na koupák nebo do divadla jsou taky v pohodě. Když jsem si ale koupil v ČR pobyt na víkend, hleděli na mne jako na socku.. "To jsou ti slevoví..." Evidentně žádná ochota nabídnout službu (byť třeba v rámci akce zdarma) - na všechno jsme se museli ptát, všude se "vnutit" a sem tam něco z nabídky nebylo možné využít... bazén právě čistíme, rakety se rozbily-nepůjčujem,..)

Navíc co se týče pobytu přes portál a dohodnutou cenu - brácha si zavolal na daný hotel, zeptal se, jestli má koupit přes portál a oni sami řekli - nemusíte, stačí domluva, cena bude stejná a bez provize tomuto portálu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.12.14 22:10
avatar

Slevomat občas využijeme, zatím jsme s tím neměli problém, objednám, zaplatím kartou online, za chvilku mám na mejlu voucher, všude to brali úplně normálko a nikde se na nás nedívali přes prsty, že to je přes slevomat, a všechny avizované služby a slevy jsme čerpali bez problémů

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.14 10:24
avatar
Dobrý den, objednávali jsme několikrát, z topslevy, vykupto a slevomat. A vždy vše bez problémů, služby přesně takové, jaké byly slíbeny, a nikdo se na nás skrz prsty nekoukal, ze jsme ti "slevovi" ;)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.