Chtěl bych hrát hokej

Od: Datum: 16.11.14 17:47 odpovědí: 2 změna: 23.12.14 10:57

Je mi 13 let a chtěl bych hrát hokej, vím že jsem na to starý, ale myslím že by mě to šlo. Každý den chodím na hokejbalové hřiště a trénuju techniku hole podle videi na youtube. V zimě jezdím vždycky na hekejové hřiště ( pro veřejnost) a tam mě muj otec ( bívalí hokejista) učí bruslit.

Jestli tohle čte nějáký hokejista prosím o radu.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.14 17:59
avatar

Vždycky jsem chtěl taky hrát hokej, dělal jsem pro to všechno, bruslil jsem od 4 let, hokej jsem hrál docela dobře, avšak rodiče jaksi neměli čas na to, aby mne vozili někde do města do oddílu. Takže jsem skončil u fotbalu a ten hrál celý život. Dneska děti mají v oddílech vše na co si vzpomenou, škoda, že někteří jsou tam z donucení, a ti, kteří by hrát chtěli (a mají talent) na to nemají peníze a nebo nemají zapálené rodiče.

Jestliže ti je 13 a učíš se teprve bruslit na veřejném kluzišti (nejezdí se jen dopředu, ale i dozadu a musí se u všeho přešlapovat a nohy musí jen "tancovat"), tak si myslím, že hokej hrát můžeš, nechci ti brát iluze, ovšem jen někde s "kluky" na plácku a nebo na rybníku, na víc to asi nebude. Až teprve někde opravdový hokej vyzkousíš, uvidíš, jak je to náročné a navíc to není jen o bruslení a technice hole, je to kolektivní sport a taky se u toho dost musí přemýšlet.

No nejlépe by bylo, kdyby tvé dovednosti posoudil nějaký alespoň trochu hokejista z tvého okolí, já takhle na dálku bohužel toto nemohu. Ať se daří.

doplněno 16.11.14 18:01:

A to ti tvůj táta, bývalý hokejista, nemůže říct, zda na to máš nebo ne?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.12.14 10:57

Hraju hokej za břeclav

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.