Jaký sport zvolit?

Od: Datum: 22.10.14 21:51 odpovědí: 8 změna: 26.10.14 16:10

Zdravím, chtěla bych začít dělat nějaký sport, rozhodně NE kolektivní, nerada jezdím na kole a nebruslím, můžete mi dát nějaké typy? Radši bych něco co se dá dělat v budově abych se mu mohla věnovat jak v zimě tak v létě... Díky...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.14 21:53

Stolní tenis nebo badminton. Tyhle dva miluji. Není to kolektivní, člověk spoléhá jenom sám na sebe, ale přitom to není tak osamělé jako třeba běh nebo cyklistika. Člověk je nucen, ať chce nebo nechce, do interakce se soupeřem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.10.14 22:19

šachy

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.10.14 23:31

A co třebas fitko?

to pavouk: dáma by měla hrát spíš dámu, né?

Datum: 23.10.14 09:15

Posilování s učebnicí pravopisu, pak se nepodaří zaměnit tipy za typy. :-P

Ohodnoceno: 1x

Od: bezec
Datum: 23.10.14 14:36

Teba plavání...

Datum: 26.10.14 12:09

Co tak plavání,já začla od nuly a pílí a osobním drilem jsem na hodně slušné úrovni.Nejenže vypadám líp,ale nemám už tlusté paže(plavu kraula)nemám faldy kolem podprsenky na zádech a na styl prsa se dají parádně vyformovat nohy...a na závěr svého tréninku skočím do horké pára,takže i relax si užiju.

Od: zd
Datum: 26.10.14 16:10

Tady nejde o to že bych byla nespokojená se svou postavou nebo dokonce tlustá. :D Chci něco dělat protože se nudím. :D

Datum: 26.10.14 14:38

Judo. Velice potřebná průprava pro život.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.