Osobni vaha

Od: Datum: 16.10.14 16:04 odpovědí: 5 změna: 17.10.14 23:03
Ahoj,chtela bych se zeptat,jestli nevite,jaka osobni vaha je kvalitni.mam doma takovou obyc a na kazdym jinym miste vazi jak se ji zachce. Poslete kdyztak prosim odkaz,jestli o nejake vite,dekuju :-*
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.14 16:13

http://www.muj-beurer.cz/zdra…obni/beurer-osobni-vaha-gs-46

Tuhle mám, a jsem sapokojen. Doporučuju přečíst návod k váze, i když se to může zdát zbytečné, dozvíte se, že právě třeba na měkkém povrchu (koberec) bude ta váha vážit blbě.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.10.14 16:39
Dekuju,vypada pekne.ja se vazim na plovoucce a dnes sem se vazila po tydnu a 3kg nahore,tak uz ji mam dost.pritom mi neprijde ,ze ze svych stravovacich navyku nejak nepolevuji cvicim stejne jako vzdy.najednou mi to takhle vyskocilo.tak uz nevim kde je chyba.zkusim poridit novou vahu a je to
Datum: 17.10.14 23:03

co tak se vážit na jednom místě

Datum: 16.10.14 21:43

před pár lety jsem investoval do vícefunkční váhy OMRON http://www.pulsmetry.cz/osobni-vaha-omron-bf508 a nelituju, potřeboval jsem cíleně shodit několik kilo a přitom sledovat různé veličiny, lze s ní při vážení zjistit:

- hmotnost

- podíl viscerálního tuku (vnitřního)

- podíl ostatního tuku

- podíl svaloviny

- BMI index

a to vše může ukládat do paměti a dokonce i pro několik osob, které se pravidelně váží

není o moc dražší než normální váha a je dobré znát, kolik má čeho člověk v těle, aby nehubnul a přitom mu neubývaly jen svaly

Datum: 16.10.14 23:26

...a co si tak místo investování do domácí váhy...si zajít jednou za čas na nutriční váhu,kde vyjede papír s podílem svalstva,vody,procenta tuku a kde je,zda je víc vnitřního či podkožního atd.Já volila než domácí váhu,že si jednou za čas skočím na nutriční váhu do fitka.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.