Za jak dlouho?

Od: Datum: 07.09.14 17:07 odpovědí: 9 změna: 10.10.14 22:14

Jak dlouho trvá ziskat takovou postavu? Mam odpovídající trening i dobrou stravu,cvičím 7 měsícu a vysledky už jsou znat. Ale do tohodle mam stale daleko, tipuju tak 2 až 3 roky? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.14 18:48

Nevím, ale bez anabolických steroidů se této postavy asi nedočkáte.

Ohodnoceno: 2x

Od: kubaa
Datum: 10.10.14 21:37

Na to jste přišel/přišla jak? Než si budete hrát na odborníka, zkuste si o tom něco zjistit!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.10.14 22:14

Posiluju už několik let, takže snad mám přehled o tom, kolik té svalové hmoty může člověk nabrat "poctivě".

Datum: 08.09.14 00:18

Příliš povrchní přání. Neříkám, že je super být jen koule tuku, ale jako chlap se spíš snaž být vzdělaný s rozhledem. Mít místo mozku svaly je nanic - k přežití v dnešní společnosti je mozek důležitější. Všimni si třeba, že většinou ty nejlepší ženský mají vzhledově nic moc chlapi.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.09.14 00:48

Teda já nevím, vždycky jsem se snažil být vzdělaný a s rozhledem, ale že by mi zrovna tohle zrovna u žen nějak pomohlo... takže jsem na to trochu rezignoval, neboť odhaduji, že s těmi svaly bych jim imponoval víc. Mluvím samozřejmě o "své" věkové kategorii - rozsah 15-25 let. Tady ty "nejlepší ženský" vidím většinou ve společnosti rachitických šampónků s takovým tím teď hodně módním přitepleným účesem, který vypadá, jako by se jim někdo s odpuštěním vyhonil do hlavy, a samozřejmě pak se spíše průměrným až podprůměrným IQ a vzděláním. Ale samozřejmě záleží na tom, co si zde Vy představujete pod pojmem "nejlepší". Já si pod ním představuji "ty, které se mi nejvíc líbí". Je to povrchní, já vím...

Datum: 09.09.14 22:57

Tohle je spíš na filozofickou debatu. Ono na nějaké krátkodobé povyražení je jedno co člověk sbalí za naivní hloupé koště, hlavně že dobře vypadá a nedělá drahoty :) Jenomže pro život to chce spíš holku s mozkem v hlavě, protože hlupák je vždy svou hloupostí nebezpečný a často se s ním prostě nelze domluvit - protože jedná pudově a rozhoduje se na základě emocí, ne na základě vyhodnocení faktů. Takže rozumně dobře vypadat, to samozřejmě jo, ale nějak to s cvičením výrazně přehánět na úkor jiných věcí, to je blbost. Co vím, některé holky moc vysportovaní jedinci spíš odpuzují - takový borec má potom tendence se jen prohlížet v zrcadle a jinak je po něm prd. Pokud to budeš se cvičením a umělými doplňky stravy přehánět, může se ti klidně stát, že skončíš jako troska se zhuntovaným organizmem - znám pár takových. Jeden vypadá jako Arnold, ale má cévy tak v háji, že tráví půl života po nemocnicích a když nejede výtah, má problém se dostat do bytu, stěží vyjde schody.

Pokud chceš trochu vypadat, mám vyzkoušeno že to chce brát spíš větší zátěž a dělat pomalu méně opakování (max 10-12) než malé zátěže a jet jako fretka. Žádný cukr, opatrně s mléčnými výrobky. Jinak si odbouráš veškeré železo z krve a místo svalů získáš tak maximálně problémy.

Datum: 10.09.14 00:52

"Žádný cukr, opatrně s mléčnými výrobky." Tím eliminuji většinu věcí, co mi chutná. :)

Jinak zatím se cvičení nějak intenzivně nevěnuji na úkor studia (natož nějakým umělým podpůrným prostředkům, snad kromě těch psychoaktivních, které krátkodobě pomáhají před zkouškami), neboť teď už bych asi přece jen dokončil, co jsem začal (studium VŠ po absolvování gymplu), je pozdě to utnout. Ale děkuji za rady. :)

Jinak je pravda, že na krátkodobé povyražení je pro mě inteligence u ženy nepodstatná a pokud jde o vztah "pro život", tak jsem člověk se sklony k ponorkové nemoci, co se s nikým dlouhodobě moc nesnese (bydlet s rodiči vydržím jen proto, že se skoro nevidíme) a dlouhodobý vztah je tak pro mě dost možná za hranicí realizace (ne, že bych nikdy netoužil po milující partnerce, naopak, ale asi bychom oba později dost trpěli), takže podle toho to hodnotím. :)

Od: fx
Datum: 08.09.14 10:05

Hlavně takto vysportovaná postava nevypadá. Tohle je postava někoho, kdo chodí jen do posilky a žere podpůrné prostředky. Pokud člověk žije zdravě a dělá všemožné sporty, takto vypadat nebude.

Datum: 10.10.14 21:42

Vždyť ten chlap je šeredný jak noc. Už od pohledu je vidět, že všechen mozek má ve svalech. A řekla bych, že jen pouhým cvičením ty svaly vypracované nemá, ale sem tam si ďobl nějakého toho anabolíčka.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.