Velké bradavky

Od: Datum: 30.08.14 10:43 odpovědí: 7 změna: 09.09.14 23:34

Ahooj, když jsem byl malý tak jsem byl hodně tlusty.. to se ted změnilo ,je mi 16 let a pravidelně posiluju.To se ukazalo na mě postavě. Dřív mé velké povislé prsa zdobily obrovské bradavky.Ted když jsem prsa napravil,ale stále tam můžu chytnout trocha tuku :/ tak tam pořád mam velké bradavky. Mají přes 4 cm v průměru.. nevím si rady,na vyšetření jsem zjistil že prsa tvořili pouze tuk,že netrpím gynekomastií,ale i když jsem prsa už trochu napravil,bradavky zustavaji stejně velké. vážně mi to vadí a nevím jesli se s tím už nějak smiřit nebo to dal nějak řešit. Když se v posilovně nebo v tělocvičně převlykam slyším jen "ty vole ty máš bradavky jak krava" .. Vypořadal jste se někdy někdo z vas takovymhle s problemem? Děkuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dejv95*
Datum: 30.08.14 11:18
Bradavky nezměníš, ale jako fakt je, že ten kdo je tlustej a má z toho kozy je má velký. Kašli na to, určitě to tak hrozný není, vytrénuj si hlavně břicho, pak půjde i ten hrudník. Kozy budeš mít větší, ale od svalů. A myslim, že trochu se změnit můžou, ale nevim. Posiluj dál, zlepší se všechno. ;)
Ohodnoceno: 1x

Od: crispy
Datum: 30.08.14 12:58

Zvláštní je že když posiluji,běhám,plavu,skáču prostě nějaka aktivita co trvá 30 minut + .. tak se ztahnou do normalni velikosti. Dík za radu :)

Od: dejv95*
Datum: 30.08.14 13:52

Jo tak to bude v pohodě, to se spraví. ;)

Od: wamp®
Datum: 30.08.14 11:43

Ahoj.Neřeš hloupé lidi ! Někdo má veliké bradavky,někdo nos,někdo uši,další nohy nebo pupek.Každý jsme nějaký a každý jsme svým způsobem originál.Pokud ti to opět někdo řekne,buď pohotový a odpověz mu stejnou měrou.Tzn.,třeba "Ty vole a ty máš zase velký plachty,dej si bacha,abys neulít." A je to ;)

Od: crispy
Datum: 30.08.14 12:59

Nebo "Pověz to mé pravačce!" :D

Datum: 09.09.14 23:34
Řekni to my ruce:-D :-D :-D. Velký bradavky bych neřešila, vykašli se na lidi. Já zas mezi kamarády mám chlapi, co mají úplně mini bradavky, a občas si do nich rypnu, když oni rypou do mě ;) ale je to jen sranda mezi námi, protože to fakt není důvod se někomu vysmívat. Každý má velké něco jiného, a rozhodně to není vždy to, co by to mělo být :-D
Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.08.14 14:05

chlapy ještě nevyměkli tak tady neřešte bradavky zdar

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.