Jaký sport mám začít?

Od: Datum: 20.08.14 20:26 odpovědí: 7 změna: 25.10.14 19:46

Ahoj,

je mi 14 (jsem holka), a chtěla bych začít s nějakym sportem, kterej nemusim trénovat od malička. Nevím o ničem, prosím, hodíte mi sem pár typů? Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.14 20:29

plavani, behani, koleckove brusle, bezky, cyklistika atd.. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.14 20:35

tenis,pingpong, jízda na koni, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, squash, basketbal, badminton, bowling... cokoliv :)) házená,vybíjená, fotbal, florbal

Ohodnoceno: 2x

Od: anony
Datum: 25.10.14 19:46

házená je výborná volba sama ji hraju už pět let a od první chvíle jsem se do ní zamilovala :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.14 20:46

Souhlas se vším, co je tu vyjmenované, když jsem byl v tvém věku, tak spousta holek chodila ke koňům, v dobách mých sourozenců chodili kluci na fotbal a holky třeba na volejbal

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.08.14 23:52

Karate nebo jakákoliv sebeobrana. To se hodí hlavně holce vždycky a zvyšuje to sebevědomí.

Datum: 22.08.14 09:17

Doporučuju jako sport pravopisnou rozcvičku, pak se nestane záměna typu za tip. :-P

Jinak žádný sport se nemusí trénovat od malička, i když to asi může pomoct k dřívějšímu dosažení elitních výkonů. Jako jedinou výjimku bych snad viděl gymnastiku, kde už dneska ta kariéra končí hodně, hodně brzy, takže už je asi pozdě...

Od: misdula*
Datum: 21.10.14 11:36

Ahoj zkus jogu jestli nejsi typ co rád běhá atd. Já nejdřív začínala na klasické józe až jsem se dostala s kolegyní z práce na hot jógu do Brna.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.