Cvik- provaz

Od: Datum: 24.07.14 12:10 odpovědí: 7 změna: 24.07.14 20:34

Dobrý den, myslíte si že je možné se naučit v 15 provaz?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.14 12:17

co by to nešlo je to vše o cviku tak radím cvičit cičit a cvičit ,ale hned to nepůjde

Ohodnoceno: 2x

Od: ujec
Datum: 24.07.14 12:21

Urcite, ale chce to trenik a trpelivost. Kdyz se chce, j de skoro vsechno... *palec*

Datum: 24.07.14 12:23

A proc by to neslo,spis se tu hur nauci v dospelosti, ja to v patnacti umel.

Datum: 24.07.14 12:33

http://evajss.blog.cz/0705/ch…ovaz-rostep-most-tak-klik-sem Zkuste toto, já se ho učila tak, že jsem prvně dělala placku.

Ohodnoceno: 1x

Od: ivik®
Datum: 24.07.14 14:11

Já ho udělám i ve věku kolem 50

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.07.14 14:37

Určitě! ;) Ale bude to trvat dýl než 4letým dětem. Ted už máš pevnější kosti. Takže trpělivost, pracovitost a snažit se! Držím palce :)

Datum: 24.07.14 20:34

Ano jde. Chce to ale celkově se prohřát, zacvičit si i jiné cviky, protože všechny jsou dobré na něco jiného. Nečekat ale, že to bude za týden.

Chce to každý den zkoušet, co to dá, každý den bude výsledek o malý kousek lepší. Klouby, šlachy povolí. Hlavně neuspěchat, nic si nenatrhnout. Někdy i vynechat, necvičit do moc velké bolesti, ale mít z toho radost. Ze začátku budou nohy pokrčené, ale jak píši již na začátku, bude se to lepšit.

V patnácti letech je organismus ještě tvárný a nebudeš mít žádný problém. Jestli tě zajímá i něco jiného, tak se podívej na základy jógy a můžeš se věnovat i tomuto cvičení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.