Co na růst svalů

Od: Datum: 01.07.14 21:53 odpovědí: 8 změna: 22.07.14 09:25
Ahoj, řešili jsme s kamarádem, co je nejlepší na rychlý růst svalů, aby po tom moc nepribral, má totiž už kvalitní zásobu tuků :-D takže, co by si měl koupit aby mu rychle narostly svaly? A s jakým preparátem máte nejlepší zkušenosti vy? Děkuji za každou odpověď ;)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.14 21:57

Az neco takoveho vynaleznou, rad si koupim taky,na to je treba nekolik let posilovani,nebo ze by se to urychlilo stereoidy.

doplněno 01.07.14 21:58:

nic ve zlem

doplněno 01.07.14 22:11:

Taky jsem ctyri roky posiloval,ale nic jsem nebral,mozna ze zacatku,nejake ty protejnove napoje,ale to jsou jen bilkoviny,snad poradi nekdo zasvecenejsi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.07.14 22:03
Jo jo, to je mi jasné, že bez dřiny to nepůjde ;) muj brácha tenkrát sosal muskulvit, ale to nebylo asi na zas až tak rychlý nárůst...
Datum: 01.07.14 23:19

tvaroh

Datum: 02.07.14 08:03
Pokud má kvalitní zásobu tuku, tak i kdyby nabral svalovou hmotu, tak to na něm stejně nepůjde vidět. Takže doporučuji se nejdříve zbavit tuků a poté začít s tréninkem v na objem.

Datum: 02.07.14 10:27
Kdysi mi někdo říkal, že je potřeba nabrat trochu tuku a pak teprve začít posilovat. Tak to jsem zmatená teď ;) byl úplně vychrtly, tak trošku nabral... Ale spíš mi šlo o to, zda je nutné dodržovat prijem věcí jako jsou proteiny, kreatin, gainery, glutamin atd, nebo jestli se to dá něčím nahradit, např droždím :-D a nebo jaké a s čím máte zkušenosti ;)
Od: patrick
Datum: 15.07.14 22:53
No jasne, drozdi misto kreatinu a mouku misto proteinu... Samozrejme, ze je potreba dodrzovat prisun proteinu (bilkovin), sacharidu a i tuku. Takze potraviny vhodne jako dobry zdroj proteinů - jogurty, vejce, maso, tunak, cottage, olomoucke tvaruzky, 20% syr, tvaroh. Potraviny vhodne jako zdroj sacharidů - ovesne vlocky, brambory, ryze, ovoce. Chce to ale jist cely den, tak kazde cca 2 - 2,5 hodiny, aby bylo telo porad v anabolickem stavu a ne v katabolickem stavu.

Od: asd*
Datum: 16.07.14 13:39

Pohyb panáčku ;) Sádlo se spaluje vytrvalostním pohybem v aerobním pásmu a svaly rostou posilováním. Strava je jen doplněk (když vynechám anabolika a podobné svinstvo). Jestli si kamarád myslí že sežere pikslu zázračnýho prášku a bude z něj svalovec tak tudy cesta nevede ;)

Od: shank*
Datum: 22.07.14 09:25

Pro začátek - http://www.kaloricketabulky.cz/, doporučuji příjem 2g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti pro růst svalů, rozdělit min. do pěti chodů. Na tu tukovou zásobu jedno jednoduché pravidlo, příjem musí být nižší než výdej. A potom jen makat makat a makat

A samozřejmě pár doplňků stravy - http://www.nutrisport.cz/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.