Jak zpevnit stehna a zadek ale nezhubnout!

Od: Datum: 22.06.14 12:23 odpovědí: 2 změna: 22.07.14 11:33

Dobrý den, chci se zeptat JAK MÁM ZPEVNIT POUZE STEHNA A ZADEK bez toho abych je zhubla! jsem totiz hubena a vice bych nechtela zhubnout pouze bych chtela zpevnit stehna a hyzde kvuli celulitide. Za posledni dobu jsem totiz pribrala tak akorad ze uz chci tak zustat ale udelala jse mi celulitida prave na stehnach a zadku kdyz stojim tak jde docela videt dost. Chci se pouze zbavit te celulitidy a trosku treba vytvarovat zadek ale ne zhubnout spis naopak bych chtela mit ten zadek hezky vetsi merim 178 a vazim 64. dekuji za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mata97*
Datum: 22.06.14 12:45

Mám to stejně. :D Měla jsem 47 kg ke 176 cm a teď jsem přibrala na 60,2kg. Jsem pořád hubená, ale celulitidu tam mám. Každý den dělám dřepy, většinou 100, ale asi to chce víc času, aby byl výsledek vidět. :) Zkusím v tom tedy pokračovat :D

Ohodnoceno: 0x

Od: shank*
Datum: 22.07.14 11:33

Dřepy a výpady.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.