Chci zhubnout

Od: Datum: 13.05.14 17:29 odpovědí: 2 změna: 13.05.14 21:55
Poraďte mi prosím nějaké cviky atd.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 13.05.14 17:35

Záleží na tom, z jakého základu hodláte zhubnout. Zpočátku postačí mávání rukama jako při rozcvičce v hodině tělocviku, později přidat strečinkové prvky. Také méně jíst, hlavně večer. Postupně navyšovat délku cvičení. Hlavně se první den nestrhat, pak se týden neléčit...a zabalit to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.14 21:55
avatar
Pamatujte si jedno - základem hubnutí je strava. Rozhodně nejezte méně, ani nevynevhavejte jednotlivé jídla. Pravidelná strava zrychluje metabolismus a tělo spotřebovává energii. Pravidelným stravováním se váha upraví sama na normální stav, to znamená nadváha půjde dolů a u vychrtlých nahoru. Cvičení je zbytečné, jedná se většinou a anaerobni zátěž, kde se tuky nepali. Ty se pálí jen v aerobním režimu a dlouhotrvající vytrvalostni zátěži jako je chůze, kolo ve správných tepech atd. Jídelníček si najdete sama, jelikož se to tady opakuje stále dokola.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.