Jak zmenšit zadek?

Od: Datum: 12.05.14 21:30 odpovědí: 3 změna: 28.05.14 19:47
Ahoj, jsem sportovně založená slečna, která se věnuje atletice. Tréninky mám 6x týdně a specializuji se na trať 400m a okrajově ostatní disciplíny. Co se mi ale nelíbí, jsou mé hýždě. Přijde mi, že mi díky svalům vůbec nesedí spodek těla k mé štíhlé postavě. Trochu se obávám, že s tím nepůjde nic udělat pokud se chci nadále věnovat tomuto sportu, proto jsem zkusila tuto možnost se s někým poradit a budu moc ráda za vaše názory.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.14 23:36

To že se Ti nelíbí Tvoje postava ještě neznamená, že se nelíbí okolí, takže asi nemá cenu hledat problém tam kde není :) Četl jsem, že třeba v Brazílii si nechávají ženské zvětšovat zadky silikonem, protože si myslí že potom budou lépe vypadat. Celkově platí pravidlo, že holky které sportují jsou vždy mnohem atraktivnější než ty, které jen sedí, cpou se a vypadají jako sestry panáčka Michelina.

Ohodnoceno: 2x

Od: bezec
Datum: 13.05.14 00:13

Sprintama zadek nezmenšíš ;) Prodluž tratě na vytrvalostní, k tomu začni plavat. Sice bude po kariéře sprinterky, ale postavu budeš mít celkově hezčí. Ale když o tom přemýšlím - sprint znamená svalnatou postavu celkově, nejen zadek, ale i horní půlku těla.

A vůbec, atletky mají zadek hezkej (dokud nepřestanou s pohybem ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: lotus*
Datum: 28.05.14 19:47

Radu nemám, ale svalnatý zadek bych určitě neřešila. Vem si příklad z Kim Kardashian, Jenifer Lopez a jim podobných.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.