Long board - výběr

Od: Datum: 08.05.14 09:15 odpovědí: 2 změna: 11.05.14 17:42

Ahojte vybíral jsem si longboard vybral jsem si Mindless - Rogue Green longboard jenže jsem zjistil problém - nosnost do 90 kg a já vážím 95 a otaázka je mám zhubnout anebo si pro jistotu koupit nějaký do 100 kg vybral jsem si ještě jeden ale lidi říkají že je to šunt potom jsem měl nadhlédnutý další a na něj zase nejsou recenze takže kdyby jste mi třeba mohli doporučit a orezenzovat z vlastních zkušeností a doporučit mi nějaký pro mě tak bych byl velice vděčný ( jezdil bych po silnicích ve vesnici ) díky zatím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.14 01:40
Mindless nekupuj! Pokud tě longboard chytne, tak nejen že ti Mindless za chvíli nebude stačit, ale pokud si koupíš jiný longboard, ten Mindless budeš mít problém prodat. Kolik chceš do longboardu investovat? Lepší než Mindless je kouknout na internetu, co kdo prodává, a máš za ty samé peníze daleko lepší prkno :) Pokud máš facebook, najdi si skupinu Longboard bazar. Zaručeně si tam vybereš ;)
Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.05.14 17:42

díky moc rozhodně kouknu

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.