Sázení online

Od: Datum: 07.05.14 20:31 odpovědí: 3 změna: 09.05.14 11:09

Dobrý večer. Jsem zaregistrovaný u Tipsportu.Chtěl bych spíše poradit jak vyhrát . Zápás budu sledovat na televizi a mužu přes internet vsadit podle stavu zápasu ihnet sázku. V tabulce jsem si všiml že nejvyší kurze jsou na přesný výsledek. I když kurzy se ke konci zápasu snižují stále stále jsou vyšší než jiné atd. Je to dobrá volba? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.14 20:39

Raději ty peníze investujte do něčeho jiného V dnešní době hráčská psychologie je hodně nebezpečná a za 1 rok můžete svůj život nasměrovat na ...

Ohodnoceno: 0x

Od: hassa
Datum: 07.05.14 21:02

Já jsem si párkrát vsadil. Jelikož jsem asi v -200 Kč tak jsem se na to vykašlal. Nemá to cenu. To by pak tipáč nemohl sponzorovat hokej a mnoho dalšího, kdyby vyhrávali lidi. A tip na přesný výsledek je dost riskantní, proto taky vysoký kurz.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.05.14 11:09

Dobrý den , tak napřed mi dovolte nesouhlasit s příspěvkama výše..,Já osobně znám i pár lidi co se sázením celkem dobře uživěj a jezdí každý rok k moři i na dovolenou.Samozřejmě nic není zadarmo a každý den sledujou 5-8h "svoje" týmy a na každou změnu dokáží zareagovat.

Já sám taky sázím u tipsportu,kde to maj suprově udělaný pro live vsázení.A každý si může na účet převést kolik chce korunek a musí počítat i s tím ,že je může prohrát,tak aby mu nechyběli. Tej k vaší otázce...,která mě trochu pobavila, každý kdo tam má vsazeno tak chce pochopitelně vyhrát a podle toho se nastavují kurzy,kde vy "bojujete" proti bookmakerovy a musíte mít větší znalosti než on .Proto také na nějaké ligy je méně sázkových příležitostí protože v těch se bookmaker nevyzná nebo jen okrajově.

Takže moje rada zní vyberte si sport v kterém ovládáte na 100% pravidla a vyhledejte si na netu o vašich týmech vše co najdete abyste věděli co nejvíc.nemá cenu sázet vodní polo o kterém nevim ani jak se hraje dlouho,ale věnovat se fotbalu,hokeji ,tenisu ale jenom nějakých lig

Každý sázkař má jinou strategii ,které se drží,já osobně dávám počty golu případně že padne 0-4 goly a výhra domácích což je dvojtip a kursy u těchto příležitostí jsou také slušné. to ,že Vy vsadíte 10min před koncem u fotbalu že zůstane výsledek např 2-1 tak to není zajímavej kurs a nic nevyhrajete téměř leda by jste vsadil za 10tis ,a ještě riskujete pže např. v německý a anglický lize padaj goly v 90min pořád, nebo můžete vsázet na sudá ,lichá kde jsou kurzy kolem 1.8 ale je to spíše loterie. Dále existujou i lidé od kterých si můžete tipy koupit, kde se Vám budou vytahovat svoji úspěšností atp ,ale nedoporučuji a radši si něco "nastudovat" a sám přemýšlet , ta práce se Vám vrátí,ale jedna rada funguje na 100%! Nesnažte se hned vydělat milion za každou cenu atp nesmysli ,pěkně pomalinku říct si že vám stačí 3 tisíce měsíčně a hlídat si to ,takhle to dělám já a stačí každý rok můu k moři nebo si něco koupit. A to nejsem nějakej extra profík.

Přeju Vám hodně štěstí jak v kurzovém sázení tak osobním životě.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.