Jak splnit sen?

Od: Datum: 23.04.14 20:28 odpovědí: 9 změna: 27.04.14 22:21

Dobrý večer

Jsme tři studenti, kteří prosí o radu. Před nedávnou dobou náš společný kamarád přišel o několik prstů a část dlaně. Po léčbě se objevili i další komplikace. A díky tomu se mu zbořil alespoň pro něj cely svět, protože se chtěl stát profesionálním vojákem. A přes všechny snahy se nedařilo mu nijak psychicky pomoci až do chvíle kdy jeden z nás neobjevil airsoft ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Airsoft) . Takže jsme vzali veškeré finance, co jsme měli a koupili mu základní vybavení. Maskáče, zbraň, vestu, brýle a pár drobností. A i těchto pár věcí nás přišlo cca na 7 tisíc. Ale chtěli bychom mu více pomoct i s dalšími drobnostmi k tomuto sportu aby mohl plnohodnotně hrát a dali jsme mu alespoň nějakou iluzi armády, když už nemůže do armády oficiálně. A protože jsme už finančně na nule tak jsme oslovili i armyshopy a další firmy jestli nemají nějaké zmetky nebo drobnosti ke splnění jeho snu ale moc jsme nepochodili což jsme také čekali ale chtěli jsme to alespoň zkusit. Takže vás prosíme o radu. Nevíte kde sehnat nějaké drobnosti?… Nebo kde bychom mohli ještě oslovit? Nebo pokud by zde měl někdo něco doma, co již nepožívá nebo nepotřebuje a chtěl by nám pomoci byly by jsme vděční. …. Nechceme žebrat nebo něco podobného jde jen o to, že chceme udělat dobrý skutek a pomoct. A podle nás je dosti lidí kdo již mají starší týkající se této hry a povalující se po skříních a nám by pomohli mu splnit sen. Děkujeme předem moc za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: airsofz
Datum: 23.04.14 20:39
Ohodnoceno: 0x
 
Od: barysek*
Datum: 23.04.14 20:55

Děkujeme ale jde to že ted po večerpáni financí hledáme spíše někoho kdo by daroval něco. Jelikož jsme veškeré své finance již investovali.

Od: daniell*
Datum: 23.04.14 20:54

Airsoft se dá hrát na různých úrovních ... od opravdu amatérského až po uroveň na které cvičí i speciální zásahové jednotky a od opravdové akce je k nerozeznání ... většina lidí jde od amatérského až po profi.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: barysek*
Datum: 23.04.14 20:59

Ano ano. Jde jen pouze oto že mnoho základní důležitých věcí jako obuv a chrániče apod. mu chybí. A opravdu by jsme mu chtěli splnit iluze té armády alespoň na nějakou úroveň.

Od: pest®
Datum: 23.04.14 22:47
avatar

Co takový www.startovac.cz? Mrknete na to, ovšem podmínkou je smyslupný projekt s nějakou odměnou pro ty co přispěli, třeba nějaká kniha o příběhu kamaráda, krátký film...atd.

doplněno 23.04.14 22:48:

špatně se vložil odkaz: https://www.startovac.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ddd
Datum: 24.04.14 08:32

Je to zajímavá myšlenka, proč mám ale pocit, že se to k němu nedostane...!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: barysek*
Datum: 24.04.14 08:58
je to pouze vas pocit a ten vam nebereme:) ... jsme ochotni zaslat fotografie ci video a podobne tem co nam pomohou:) at maji jistotu ze slo vse opravdu na dobrou vec:)
Datum: 24.04.14 09:38
avatar

Zkuste třeba slovit veřejná paitballová hřiště. Tam výstroj půjčují a určitě použité nebo poškozené části výstroje nahrazují,tak třeba ty staré vám nějak výhodně nechají. Když nemáte peníze,nabídněte ,že si to třeba opdracujete na nějaké údržbě jejich hřiště. Je-li to pro dobrou věc a majitel bude rozumný člověk,domluvit se dá hodně.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lotus*
Datum: 27.04.14 22:21

A co zkusit facebook? Nějakou skupinu nebo stránku, přátelé to budou rádi sdílet a třeba se něco pro kamaráda po síti najde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.