Kde stáhnout krasobruslení z OH?

Od: Datum: 23.02.14 11:58 odpovědí: 4 změna: 23.02.14 15:05

Ahojte :))
chtěla bych kde zeptat, jestli tu náhodou někdo neví, kde bych mohla sehnat ke stažení volné jízdy mužů, žen, sportovích dvojic a závěrečnou exibici z těchto OH 2014 :))
A pokud možno, aby to bylo zdarma :))
Předem děkuji za Vaše odpovědi :))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.14 12:01

V archívu České televize:

http://www.ceskatelevize.cz/hledani/?q=Krasobruslení+soči&cx=000499866030418304096%3Afg4vt0wcjv0

Kompletní pořady, jak byly vysílány.

Ohodnoceno: 2x

Od: kolka
Datum: 23.02.14 12:54

Jak to ale od tama mám stáhnout? Je to tam sice online, ale já to potřebuju mít v počítači

Datum: 23.02.14 14:10

https://www.google.cz/search?client=opera&q=stahování+z+archívu+čt&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Nevěděla jsme, že vám nejde jen o tom to vidět, ale že si to potřebujete ještě stáhnout. Výše naleznete nějaké návody, já to nezkoušela.

Jízdy lze také najít na youtube, ale asi ne s českým komentářem odkud se stahovat dá (návody naleznete podobným způsobem jako výše).

Ohodnoceno: 0x

Od: 3axel
Datum: 23.02.14 15:05

kraso videa v hojném počtu jsou ke stažení ( za mnoho let ) na mezinárodním foru fsvids.net

je třeba se zaregistrovat, no a pak už sosat )

problém je jen v tom, že aktuální sezóna je pro nováčky "restricted " a přístup do ní mají ti, kteří už sami nahráli asi 10 ( jakýchkoli kraso videí ) takže toto fórum využijete spíš pokud máte zájem třeba i starší jízdy.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.