Druhy sportu

Od: Datum: 10.02.14 02:08 odpovědí: 4 změna: 13.02.14 13:36

Tak jsem se zamyslel, že je mi 20. Hrával jsem od 5 do 16 let fotbal, dělal jsem motoristický sport do 19 let, teď už ne, protože to byl drahý sport... Od té doby se udržuji v kondici, ale chci začít dělat něco nového. Strašně mě fascinuje tenis, vím že se s ním dá začít kdykoliv, bohužel abych se vypracoval na nějakou úroveň třeba v rámci ligových zápasů a kraje, to už je pozdě.

Můžete mi poradit s jakým sportem se dá začít ve 20 letech a postupně se vypracovat třeba i vrcholově? Existuje néjaký takový sport? Teda kromě golfu, kulečníku, bowlingu a kuželek a podobných pasivních sportů.

Moc děkuji za rady, zajímá mě, který sport vás napadne.. :) Jsem člověk, který neustále potŕebuje něco dělat, tudíž chci si něco vybrat a vložit do něj vše, klidně založím i blog a budu přidávat fotografie a články o růstu schopností v daném sportu.

tak pomožte mi vybrat! :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jumba
Datum: 10.02.14 08:50

Já dělám atletiku-běh. Takže doporučuji atletiku. Dá se začít v každém věku. A pod dobrým vedením a dřině, máš ve svém věku, velkou šanci něco ještě dokázat.

Mám známého, který začal běhat (pod vedením trenéra) v 19 letech. Chtěl běhat půlmaratony a maratony. Nyní je mu 22 let a na závodech se umistuje do 5 místa v republice v půlmaratonu. Letos si poprve zaběhne maraton. Také má svůj sen, kam se chce dostat. A opravdu tomu věnuje veškerý čas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 10.02.14 16:12

V zimě běžky, jde to turisticky i závodně, pokud jste závodivý typ. Celoročně například sqash - výborně se utaháte, zahrajete si a je to i společenská událost například ve firmách, utužují se vztahy hrou i fair play.

V létě samozřejmě kolo, ale to nechce závodně, ale pro radost z pohybu vlastní silou i cestou necestou (jen do lesa raději pěšky, cyklisti ničejí lesní cestičky i cesty, jezdějí zrádně tiše a rychle), nebo i po cyklostezkách i do zemí našich sousedů a jejich sousedů.

Hlavně se neuštvete a nezničte si zdraví. Naříklad běh po silnici, po tvrdém asfaltu ničí nohy, klouby i plíce. Sport pro zdraví a potěšení. A co takhle geokešing? Také zajímavé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 3axel
Datum: 10.02.14 16:30

basket, nohejbal?

určtiě i s tenisem se dá začít, a jsou turnaje neregistrovaných. nebo pěkné turnaje ve čtyhře, jeden registrovanej, jeden ne

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gocars*
Datum: 13.02.14 13:36

Zkuste firesport (požární sport - útoky, stovky atd..) pokud to myslíte vážně a jste schopen se tomu věnovat na 100%, dotáhnete to opravdu daleko. Je potřeba ale počítat s tím, že o víkendu bývají závody (od května do září), a před týden minimálně 2 krát trénink nicméně, pokud narazíte na super tým, věřím, že lepší kolektiv a prostředí kolem tohoto sportu nenajdete navíc dá se běhat docela hodně vrcholově...jen potřebujete najít ty správné lidi, kteří jsou do toho tké zapálení

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.