Dabing cz fifa

Od: Datum: 15.12.13 11:02 odpovědí: 4 změna: 15.12.13 12:52

stáhnul jsem si fifa 12 je tam české menu ale dabing je anglicky když sem si stáhl cz dabing a zkopíroval do složky game stejně se nic nestalo a porad byl abing anglicky prosim o radu diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.12.13 11:12

Dobrý den, zkuste najít ten soubor anglického dabingu a ten nějak přejmenujte (např. tam do názvu vložte číslici). Potom ten soubor s českým dabingem přejmenujte stejně jako byl ten původní soubor s ang. dabingem. Myslím, že hra by měla načítat ten nový soubor, který bude mít původní název. Za zkoušku nic nedáte - nebo to zase přejmenujete. Zdravím!

doplněno 15.12.13 11:14:

Další možnost je, že ten soubor s českým dabingem jen nemáte ve správné složce.

doplněno 15.12.13 12:12:

Víte, pohybujeme se na hraně pravidel zdejší poradny. Já jsem neřešil, jak jste si tu hru obstaral. Pokud jde o cracknutí hry, tak to Vám zde nikdo poradit nesmí. JInak, já bych ten soubor umístil do stejné složky, jako je ten soubor původní.

doplněno 15.12.13 12:29:

Předpokládám, že ten původní anglický dabing je zvukový soubor v nějaké složce (možná Sound=?).

A Vy jste si našel nový zvukový soubor v češtině. Ten bych umístil tam, kde už je ten anglický zvuk.

Nebo to přejmenování. Jinak, já tuto hru nemám, tak radím jen obecně.

Ohodnoceno: 2x

Od: nssja
Datum: 15.12.13 12:06

Děkuji za tento nápad ale bohuže přepsání nic nevyřeší. Pokud nemám dabing ve správné složce tak to nevím daval sem to do složky game a znovu cracknul :/ prosím i více rad díky všem

Datum: 15.12.13 12:19

tento koment jsem nepochopil prosim o bližší vysvětlení do jaké puvodí složky? zde se o crack nejedná potřebuju cz dabing nic vic

Datum: 15.12.13 12:52

problem vyřešen anglický dabing ze složky game odstranit a nakopirovat tam český nic složitého akorát dá leckem zabrat ten anglicky najít aby někdo nemazal neco jinégo pak hra nepojede

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.