Boty dělají šmouhy-jak na ně?

Od: Datum: 13.12.13 13:59 odpovědí: 5 změna: 16.12.13 11:53

mám tyto basketbalove boty značky AND1 http://www.afterschool.com/p/…mid-black-black-silver-768504 a v hale dělají trochu šmouhy takže dneska mě vyhodili ze zápasu no smůla prostě :D nevíte jestli tu podrážku de nějak spravit? Tahle značka se mi zdá výborná ale v obchodě mi řekli že by to šmouhy dělat nemělo tak nevím co s tím. Díky za odpovědi a zdar Basketu!

doplněno 13.12.13 14:07:

a přitom sou zařazeny do Sálové obuvy no hold rozhodčí byl asi trošku...no nic :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.13 14:33

Asi to nejde, raději si kup nové. Nebo si je v obchodě vymeň - když píšou, že jsou sálavé, asi by měli tento požadavek i splňovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.13 14:34

Ne rozhodčí, ale Ty jsi ... je nadmíru jasné, že se černý materiál odírá a zanechává stopy, bylo by dobré znát specifikaci na povrch a popřípadě se obrátit na prodejce / výrobce s reklamací, pokud by se ty boty neměly odírat, ale selský rozum mi říká, že se odírat budou.

Datum: 13.12.13 14:35

sálové boty by měly mít bílou podrážku, ani se nedivím, že tě vyhodil - to nejsou boty do sálu...v obchodě mohli říct, že by to dělat nemělo ...ale dělá to .Osobně bych je reklamovala.

Od: twinky*
Datum: 13.12.13 16:16

no jenom ze na parketach to nedela vubec tak nwm proc my sme hraly hm ten povrch byl neco jako guma

Od: asd*
Datum: 16.12.13 11:53

Pokud jsi to koupil jako sálovky, tak reklamuj to, že dělají šmouhy na podlaze. Měli by je vzít zpátky a vrátit peníze. Na sálovky nevypadají = prodali ti něco jiného než jsi chtěl (uvedli tě v omyl)

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.