Chci poradit od tenistů, trenérů atd

Od: Datum: 23.11.13 18:12 odpovědí: 4 změna: 23.11.13 21:40

Ahoj, je mi 20 let a začínám s tenisem. Už od mala aktivně sportuji, bohužel k tenisu jsem se dostal až teď. Myslíte si, že když člověk začne v mém věku, je nějaká šance se vypracovat? A Existují i nějaké turnaje pro tenisové nadšence, kteří nemají tolik zkušeností? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: macaudio
Datum: 23.11.13 21:23
Na to, začít s touto krásnou hrou, není nikdy pozdě. Jen už z tebe prostě nebude profesionál. Jak turnaje, tak třeba celosezoní ligy pak samozřejmě existuji. Záleží, odkud jsi. Jinak pro začátek samozřejmě doporučuji trenéra.
Ohodnoceno: 0x

Od: mafiawars6
Datum: 23.11.13 21:28

Je mi jasný, že na profíka je pozdě, to bych musel začít s tenisem před 15 lety. :D Ale jsou i turnaje, které jsou součástí českého tenisového svazu? Nebo už mám šanci se vypracovat jen na úplně amatérské turnaje? Jsem domluvený s trenérem druhé tŕídy, že se mě ujme, tak uvidíme jak mi to půjde :)

Datum: 23.11.13 21:37

Neřešila bych, jaké úrovně je soutěž. Hrála bych pro radost - soutežit taky, k tomu to patří, ale úroveň bych neřešila, hlavní je kládst si cíle a zlepčovat se. Hlavně hrát s takovými soupeři ať je to boj, pak budete mít z výhry daleko větčí radost.

Ohodnoceno: 0x

Od: mafiwars6
Datum: 23.11.13 21:40

Njn, ale od mala jsem aktivně sportoval a vždy mě hnalo dopředu to, že jsem mohl zápasit nebo závodit a když jsem vyhrál, získal jsem sebedůvěru, zkušenosti a nakoplo mě to dál. To mě daleko víc motivuje než jen hraní pro radost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.