Bolest zádových svalů po běhu

Od: Datum: 24.10.13 14:14 odpovědí: 5 změna: 27.10.13 11:02

Zdravím. Je v pořádku, že mě po běhání bolí záda? Bolí mne svaly okolo lopatek a i svaly pod nimi. Většinou běhám 2-3krát týdně 6-8 kilometrové trasy a to mě většinou nic nebolí (hlavně ne ty záda), nicméně tento týden jsem tuto trasu běžel již po 5. Bolí mne svaly po celém těle, ale vzhledem k tomu, že jsem měl dřív skoliózu způsobenou nedostatečným zádovým svalstvem, tak se bojím, jestli nedělám něco špatně (?). Páteř mě jinak nebolí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.10.13 15:18

Během se zpevňují záda, tak by to mělo být dobře.

doplněno 24.10.13 15:20:

A když jste běhal tento týden víc než obvykle. Do dvou až tří dnů by to mělo přejít.

Ohodnoceno: 2x

Od: nameless*
Datum: 24.10.13 15:50

Díky, za odpověď. Bál jsem se, že je to špatně.

Od: claudie*
Datum: 24.10.13 19:55

Ahoj, zkus reflexologii ;) tady máš o ní něco málo napsanýho http://incooltrendy.cz/jak-ulevit-bolesti-zad/, mě ta reflexologie docela pomohla, já mám teda bolesti zad hlavně ze sedavého zaměstnání, což mám po mámě. Samozřejmě musím i cvičit, ale chtělo tomu nějak pomoct. Určitě si o tom zkus sehnat něco více :)

Ohodnoceno: 0x

Od: svetlus*
Datum: 25.10.13 16:26

a je te reflexologie či co to je dobrá i na bolest za krkem? Nebo je lepší začít chodit na pravidelný masáže?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.10.13 11:02
Strecink na protazeni svalů.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.