Výběr kola, GT nebo LeaderFox

Od: Datum: 14.10.13 22:33 odpovědí: 4 změna: 27.10.13 21:16

Prosím o pomoc při výběru kola. Rozhoduji se mezi těmito dvěma GT Avalanche 2.0 2013 a nebo Leader Fox Rover 2013

GT - http://www.give.cz/p/gt-avalanche-2-0-satin-black-2013

Leader Fox - http://www.kola-online.cz/leader-fox-rover-2013/d7305

Které kolo a proč byste vybrali vy?

-nebo snad doporučíte jiné obdobné kolo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.13 07:39

leader fox ma lepší osazení. od GT by me odradil uz jen samotny fakt, ze ma aceru, alůivio deore. leader fox je cely osazen deorkou.

táta má leader fox rover a maximální spokojenost ted uz na něm najezdil něco kolem 5tis km. přítelkyně má též foxe a spokojenost.

leader fox ti za stejnou cenu nabidne něco navíc oproti ostatním značkám a speciálku má v Budějicích.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.10.13 17:25
Asi bych se podíval po nějakém loňském modelu meridy . Ty byly ještě levné a zároveň lehké. Letošní modely kol napříč značkami jsou všechny těžké a navíc drahé. Všechno se dnes dělá zbytečně těžké, teda kromě carbonovych rámů, ale tam je cena někde jinde. Letos jsem vybíral kolo snad tři měsíce, nakonec jsem vzal MRX. Můžeš si ho poskládat sám, prostě si vybereš komponenty,barvu rámu, kol, vidlice, a takto tiho poskladaji. Anebo si můžeš vybrat přímo z nabídky na stránkách, i tak je možné to či ono změnit. Jestli alivio nebo deore bych ja osobně vůbec neřešil. Nevidím v tom žádný rozdíl. Loni v srpnu jsem kupoval meridu cros osmikazeta alivio a najezdil na ní pět tisíc a kolo vypadá stále jako nové. Letos v srpnu jsem vzal to mrx cros devíti kazeta deore a žádný rozdíl nevidím. Od srpna ma za sebou dva tis, převody jsou poskladane víc k sobě, tak akorát musím víc řadit. Ale jinak žádný rozdíl v komfortu. akorát ze mrx je o víc nez kilo těžší nez merida a merida byla o dva tisíce levnější. Kdybych chtel to kilo shodit, stalo by me to minimálně dalších deset tis Kč.

Od: biker*
Datum: 27.10.13 19:57

Osobně bych si vzal GTčko - lépe se ovládá

Datum: 27.10.13 21:16

to je pravda GT se lepe ovlada ma kratsi ram a jinak geometrii ramu. stejne se ovlada schwinn ale k cemu to je? na sjizdeni kopcu v terenu? jinak na klasickou jizdu silnice lehky teren pole louka je pohodlnejsi leaderfox

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.