Jak rychle zhubnout - svalnatá postava

Od: Datum: 23.09.13 17:17 odpovědí: 13 změna: 06.10.13 18:35

Ahoj, mám menší problém. Odmalička mám sportovní svalnatou postavu, jenže čím jsem starší, tím větší mám svaly (samozřejmě je tam i jistý podíl tuku). Jelikož jsem holka a nejsem spokojená s takovými svaly, chtěla bych zhubnout. Jenže nevím jak, vždy to dopadne stejně.. tedy výsledek nulový. Poraďte prosím sporty na celý rok, kterými rychle a účině zhubnu a zase nenaberu. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.13 17:00
Pokud máš moc svalů, přestaň cvičit. Jinak si to neumím vysvětlit.
Ohodnoceno: 0x

Od: bezec
Datum: 24.09.13 17:11

Může být robustní od přírody, znám takové... Pokud přestane cvičit tak jen nakyne, to není řešení. Sport typu vytrvalostní běh a podobně, při tom časem vychrtne i svalovec...

Datum: 24.09.13 21:31
No ono to funguje tak, ze tělo nevyužité kapacity neuchovava . Proč taky a nakonec svaly samy od sebe nenarostou , pokud nemají pravidelný impuls. Takže bych řekl, ze to co zvětšilo objem jsou tuky. A na obouravani tukovych zásob je základ strava a pak az pohyb, nikdy ne naopak.

Od: macek1234
Datum: 26.09.13 08:34

Přesně tak. Vždycky platilo a platit bude, že je 80% strava a 20% trening...

Od: pepab
Datum: 27.09.13 22:02

To ovsem neni moc pravda. Pri pravidelne zatezi telo prestane spolpracovat, a hubnuti se zastavi. Nastoupit pak musi vetsi zatez, delsi trasy a pod. tedy, existuji lepsi varianty.

Datum: 26.09.13 08:33

Sacharidové vlny, HIIT (ale ten funguje zároveň jako stimul k růstu svalů). Každopádně sacharidové vlny jsou odzkoušený a je to jistota. Do měsíce se dá schodit klidně 5-8Kg tuků... Záleží jak striktně tuhle dietu budeš držet a jestli do toho budeš dělat i nějaké anaerobní aktivity.

Od: tralala
Datum: 27.09.13 19:44

Jedna rada lepší jak druhá. Když mám svalnatou postavu od přírody, tak nebudu po dietě jak moedelka ;) Jde mi o to, jak se nějak trochu zbavit svalů.

Datum: 27.09.13 21:22

asi tuším co myslíš, ale nebudou to čisté svaly... jsou to takové macaté ruce, ale ty "svaly" se třesou. Je to tak?

Tyhle postavy jsou celkem běžné a pomůže na to cvičení, které je zpevní. Svaly mohou růst do objemu, ale velkým počtem opakování cviků naopak "zešlachovatí". Myslím, že ostatní to popíší lépe.

Datum: 27.09.13 22:56
Tralala a chceš ještě třetí radu? Nebo čtvrtou, pátou? Kdo tady psal neco o dietě? Pokud mi nevěříš, zajdi si někam nechat změřit bmi a množství tuku ,je to zdarma pomalu na každém rohu a napiš nám výsledek. Pak ti dám jídelníček přímo na míru ...

Datum: 01.10.13 19:14

Paní tazatelka ví o dietách úplné kuloví a bude si stěžovat na "jednu radu lepší jak druhou". Tenhle arogantní přístup miluju. Pokud máte IQ na tak vysoké úrovni, jak tu ukazujete, tak by jste měla vědět, že sacharidovými vlnami bez zvýšeného přijmu bílkovin (ale se standartním příjmem) budete svalovou hmotu ztrácet. To je přesně to, čemu se většina kulturistů snaží při takových dietách zabránit (zvýšením přijmu bílkovin). Než si začnete nechat radit, tak si nejdřív uvědomte, jestli si chcete nechat poradit, Paní! Mimochodem, divila by jste se, kam všude se může tuk ukládat ;). Někomu se ukládá víc do oblasti paží, někomu jinam. První případ jste nejspíš vy a říkáte tomu naivně "svaly". Vidím, že nemá cenu vám radit. Běžte na to vyšetření tuků a bmi a jistě budete překvapená.

Od: glee
Datum: 05.10.13 22:57
To : macek
Ano, pani sice pusobi arogantne ale nezname ji tak proc hned ty urazky na inteligenci. Uz to ze sem pise znamena ze radu a nazor asi chce znat.

Datum: 06.10.13 17:49

Z jejího posledního komentáře to vypadá, že ne. Jako kdyby říkala, že si poradí sama a mi o tom víme prd. Tak pardon, ale když se někdo na něco ptá a po zodpovězení otázky vám vaší odpověď vyvrací, i když je očividně zřejmé, že ohledně tématu na který se ptá, toho moc neví, mi normální nepřijde.

Datum: 06.10.13 18:35
Glee - rada=komunikace! Zatím jsme jen slyšeli, ze svaly narostly samy,což je čistě teoreticky nemožné. Jsou možné i praktické výjimky, ale kdyz příroda někde přidá, jinde zas ubere...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.