Kličky? Jak na to?

Od: Datum: 14.09.13 16:17 odpovědí: 3 změna: 20.08.14 23:29

Zdravím,

Potřeboval bych poradit... Na Tréninku když už trénujeme "kličky" apod. Tak se bojím, prostě se bojím něco si zkusit na trenéra .. případně spoluhráče...Radši udělám nějakou blbost že ho oběhnu...

- V zápase je to jinak nad blbostma tam nepřemýšlím prostě zkusím kličku buďto výjde (většinou) nebo Ne.- Jsem poměrně dobrý hráč, dokážu běžet hooodně rychle,dokážu si dát tělo,přihrát,narazit si míč ale Nejslabší jsem podle mě v těch kličkách,cítím že to není dokonalý...

Nevíte jak se zbavit toho strachu na trénikách..Před strapněním nebo tak nějak...?, Případně Nevíte zda ex-stují stránky ve kterých budou rozepsány teorie pro jednotlivé kličky,návody +video abych to pak mohl zkusit i prakticky?...

( 13 let )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedkoid*
Datum: 18.09.13 15:03

Kličky jsou super věc, ale k čemu vlastně? Jestli si myslíš, že prokličkuješ přes celé hřiště tak to jsi na omylu. Podívej se jak hrají velcí hráči 1 max. 2 kličky a DOBŘE nahrát. A to je největší průšvih českých hráčů. Neumí si nahrát na krátkou, střední i dlouhou vzdálenost.

Ohodnoceno: 0x

Od: autoor
Datum: 22.09.13 16:48

( Autor dotazu )

- Ah tady je odpověĎ :D? , Okej, nejde o to, že bych chtěl překličkovat celý hřiště.. spíš o souboji 1 na 1... :D

Zatím u mě vždy vyhraje sprint a rychlý start na balon... :D

Od: mucq4144
Datum: 20.08.14 23:29

Koukni na YT ;)

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.