Vajíčka na svaly?

Od: Datum: 15.07.13 20:27 odpovědí: 6 změna: 16.07.13 12:00
Chci ze zeptat jestli je zdrave jist syrova vajicka abych z toho nabral svaly ...nemuzu z toho neco chytit nebo tak?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.13 20:30

Hlavně k tomu musíš posilovat, jinak žádné svaly nenabereš *smich*

A vajíčkům z obchodu moc nedůvěřuju, domácích bych se nebál :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.07.13 20:42

mě by zajímalo o kolik je lepší jíst syrová než uvařená...

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 15.07.13 21:10

Syrová vajíčka nedoporučuji, opravdu z toho můžete mít zdravotní potíže. Slyšela jsem, že syrová vejce prospívají hlasivkám, ale že mají jakýkoliv účinek na růst svalů, slyším poprvé. Vejce mají vysokou výživovou hodnotu - kvalitní bílkoviny. Ale uvařte si je, pak bude vše vpořádku.

Ohodnoceno: 0x

Od: jardino555*
Datum: 15.07.13 21:20

Syrová vajíčka jsou to nejlepší...právě v této podobě je zachováno nejvíce bílkovin ( stavební článek pro růst svalů ) Vařením se toto zničí a stává se z toho jen pochutina... a samožřejmě jak už tu zaznělo - cvičit

Datum: 16.07.13 11:26

Můj partner jí celý život syrová vajíčka - ca 2 denně - a zatím se mu ještě nic nestalo - ale před vypitím vejce si omývá celou skořápku vodou, i studenou, aby z povrchu skořápky odstranil přítomné bakterie.

Ovšem každý den ca 1 až 2 hodiny cvičí a posiluje.

Datum: 16.07.13 12:00

Nejčastější příčina nákazy salmonelou jsou právě syrová, či nedostatečně tepelně zpracovaná vejce (majonézy, krémy a podobně).

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.