Vypadlý bowden

Od: Datum: 15.07.13 14:37 odpovědí: 6 změna: 17.07.13 08:55

Dobrý den, mám vypadlý bowden z takového vodítka. Kolem lanka mám kousek černé ochrany a na koncích jsou takové koncovky a jedna by měla být v tom vodítku a druhá jakoby v přehazovačce(tam u řídítek). Nejde mi, aby držela napevnno tam u řídítek. Nebo jak mám udělat aby se to natáhlo a bylo to tam kde má.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 15.07.13 14:45

Vas technicky popis problemu by pochopil leda tatar. Tam u riditek neni prehazovacka, ale razeni. Prehazovacka je tam u zadniho kola.

Chapu to tak, ze Vam nedrzi bowden v razeni? Co mate za razeni (znacka+typ) a co s kolem delate, respektive co jste delal nez bowden vypadnul (predpokladam, ze vypadnul sam)

Ohodnoceno: 0x

Od: anonymj
Datum: 15.07.13 14:50

Vím že to pochopí jen tatar ale já nevím jak se co jmenuje tak to nazývám tak nějak blbě. Ano, nedrží bowden v řazení. Mám Sram X7. Předtím než vypadl tak jsem jezdil v teréně

Od: k2
Datum: 15.07.13 14:58

Razeni-mysleno samotne "telo" (at uz packa nebobo grip shift) konci stelovaci plastovou serizovaci matkou. V te je "prolis", o ktery se opira bowden. Napadaji me pouze 2 moznosti.

1.Vylomil jste kus matky a chybi operny prolis-dost nepravdepodobne

2.Mel jse serizovaci matku moc vytocenou a ta "vyskocila" ze zavitu. Povolte lanko (zaradit nejmensi pastorek) a zavit "opatrne" chytnete a matku nasroubujte zpet. Pak je mozne, ze to prestane radit (bude moc povolene lanko) a budete muset vzadu u prehazovacky utahnout lanko

Datum: 16.07.13 07:48

Matka vyskočená nebyla, a sama se nenašroubovala. Takže by to bylo prolisem? Nebo bych mohl povolit lanko u přehazovačky, nasadit a zase utáhnout.

Datum: 17.07.13 08:12

už je to ok. Povolil jsem to u přehazky, zasunul, utáhnul.Díky za tvoje rady.

Datum: 17.07.13 08:55

Doporučil bych pro příště přiložit foto - foťák má dnes každý mobil a mnohdy to velmi pomůže k upřesnění a pochopení problému.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.