SESTIKOLECKO - stahnuti

Od: Datum: 04.09.13 15:19 odpovědí: 8 změna: 20.09.13 06:01
Kterym smerem se stahuje vicekolecko(sesti)? Ve smeru hodin.rucicek ci proti?
Vynalozim hodne sily?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.13 15:37

Nejsem sice vášnivýcyklista, ale je našroubované protisměru hodinových ručiček. Když šlapeš tak se dotahuje...

A sundat ho bývá hodněkrát veselá zábava pokud k tomu nemáš stahovák atd..

Ohodnoceno: 1x

Od: zofka
Datum: 04.09.13 16:32
Diky moc!¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡
Datum: 04.09.13 19:02

TAK JE TO PŘESNĚ NAOPAK!

Šestikolečko(vícekolečko)se stahuje PROTI SMĚRU HODINOVÝCH RUČIČEK.

(je to jak řekl prskac1 proti směru, jimže šestikolečko při šlapání dotahuje- a ten je ve směru jízdy, tedy ve směru hodin.ručiček).

Právě se mi povedla akce!:)

Datum: 04.09.13 19:06

potřebujete jen stahovák na vícekolečko, plochý klíč č.24,kladivo ... sílu jsem nahradila kladivem, kterým jsem párkrát udeřila do plochého klíče "napíchlého" na stahovák

Datum: 04.09.13 20:34

Ted jesem si všiml, omluva...

Ano ve směru... Dik za opravu, nějak se mi ty směry pomotaly...

Ohodnoceno: 0x

Od: luke237
Datum: 05.09.13 02:47
sílu jsem nahradila kladivem, kterým jsem párkrát udeřila do plochého klíče "napíchlého" na stahovák
Lehceji to lze udelat opacne - ten klic o neco zaprete a pak budete ve spravnem smeru otacet vlastnim kolem po jeho obvodu - coz je paka jako blazen. Tedy misto stacionarniho kola a otazeni klicem budete mit stacionarni klic a otacet kolem ;)

Od: kolista
Datum: 05.09.13 12:19

Stahovák upínám do svěráku a točim kolem.

Slečna co dovede tohle se vidí málokdy, většinou to jen postává u příkopu a dělá oči na projíždějící - nechcete se seznámit? ;) Ačkoliv šestikolo... to bude mladice s plečkou po rodičích?

Od: milimili1*
Datum: 20.09.13 06:01

Je daleko lepší stahovák upnout do svěráku a pak točiti celým kolem a tím vznikne větší a účinější páka s postupným povolení matice vůči stahováku, který se oddaluje, tak aby měl na to prostor

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.