Běh v dešti

Od: Datum: 29.05.13 12:48 odpovědí: 9 změna: 29.05.13 17:23

Ahoj všichni co běháte...:) Před pár týdny jsem začala běhat a začlo mě to nesmírně bavit. Bohužel dneska mi začlo pršet což mě mrzí a chtěla bych se zeptat, běháte i v dešti a nebo na "kašlete"? Ráda bych vyběhla ven ale mám docela obavy. Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axlik*
Datum: 29.05.13 13:00

Tak vadit by to nemělo pokud máš dobrou imunitu a seš si jistá, že neonemocníš :D každopádně mě by vadilo, že zmoknu :D co takle nějaký kardio cvičení v teple domova? :)

Ohodnoceno: 0x

Od: bejvalej
Datum: 29.05.13 13:01

Obavy z čeho? Myslíš, že se rozpustíš? Lidi, co dělaj venku dělaj v dešti, chumelenici, mrazu (je-li možné tu práci vykonávat), tak dost dobře nechápu, co by mělo být příčinou "neběhat" v dešti. Neboj, nerozpustíš se, na to je lidské tělo uzpůsoběno.

Od: jankaaj
Datum: 29.05.13 13:03

nebojím se, že se rozpustím, jen jestli ten déšt není nějak omezující..:) Díky všem za rady, dneska vyběhnu!:)

Od: vlasatec*
Datum: 29.05.13 13:11

Jestli máš chuť tak běž i do deště. Doporučuju potom, ale pořádně horkou sprchu. Mě se špatně běhá v mokrých botách takže v dešti neběhám.

Od: frayer
Datum: 29.05.13 13:31

Náhodou, pokud jsi fešná kočka, tak věz, že běh v tenkém vlhkém tričku, bez podprsenky, je velmi sexy. Zejména pro případné okolo sportující muže. To jim pak mohou být malé i trenýrky...

Od: bezec
Datum: 29.05.13 13:58

jj, to se pak do běhu dá i vetchý stařeček :D

Déšť je na běhání i docela příjemný, pokud to tedy neni liják + louže po kotníky ;) Chce to dobrý ponožky hlavně na delší běh, a po běhu neprochladnout (např. při čekání na autobus)

Od: jumba
Datum: 29.05.13 13:56

Běhá se za každého počasí. Jen když je bouřka, tak běh posunu, ale nevynechám. Já totiž musím, mám rozpis. Ale potkávám hodně běžců, co je déšt neodradí. Běhalo se i v zimě do -20stupnů. Záleží jen na Tobě.

Od: jankaaj
Datum: 29.05.13 17:01

tak jsem nakonec vyběhla s nepromokavou bundu a bylo to fajn...:) Bála sem se toho ale ted vím, že déšt mě neodradí :D

Od: vlasatec*
Datum: 29.05.13 17:23
už se taky chystám, jen u nás krásně svítí sluníčko
doplněno 29.05.13 18:49: teda většinu času svítilo, pak jsem si dál poslední kilometr ve spršce ale bylo to fajn

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.