Jak nabrat svalovou hmotu?

Od: Datum: 21.05.13 19:26 odpovědí: 3 změna: 23.05.13 14:15

Dobrý den, je mi 18 let., jsem hubené postavy a téměř bez viditelných svalů. Jelikož nikde v blízkém okolí nemám posilovnu chtěl bych zkusit domácí cvičení.

Mohl by mi někdo z Vás poradit jak zesílit a nabrat svalovou hmotu? Jak, co a kdy správně jíst? A kdy cvičit? Na internetu jsem hledal a našel různé cvičební plány ale sami víte jak to na internetu je a bůh ví jestil by to mělo efekt a myslím, že tady najdu seriózní rady :)

Mám namysli něco jako např: ráno 250g sacharidy, dopoledne zase něco jiného a 3 série kliků po 20 apod. (tohle je jen příklad vůbec nevím kolik sacharidů by se mělo jíst )

Předem všem moc děkuju za rady ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.13 19:36

Základem je vždy pravidelně jíst, nejvíc se asi vyplatí rýže + kuřecí maso, event. ryby. Chce to tak 5x denně do toho hodně pít a během cvičení i správně dýchat. Více poradí jiní fundovaní. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.13 19:37
avatar

Na těchto stránkách najdeš vše,jak ohledně nabrání svalů tak ohledně se stravování.Obecně lze říct,že tyto stránky patří mezi nejlepší... http://kulturistika.ronnie.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.13 14:15
avatar
Těch šedesát kliku ti nic nedá, svaly k růstu potřebují výraznější impuls.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.