Salto dozadu

Od: Datum: 26.04.13 21:14 odpovědí: 2 změna: 10.05.13 11:45
Ahoj! Mám takový problém a dost mě trápí l. Máme doma trampolínu a velkou 5x5m a má i sít proti vypadávání ven. Asi před třemi lety jsem se naučil salto dopředu a teď jsem se chtěl naučit salto dozadu. Minulý rok jsem ho uměl, ale teď se strašné bojím. Vím co mám dělat a i to, že když to udělám jednou, bude to sranda a budu to furt dělat, ale bojím se. Vždy, když přijde na otáčení dozadu, leknu se a spadnu na záda nebo zůstanu stát. Znám ty rady na odbourání strachu, třeba skočit na záda a z nich se dozadu otočit, to v pohodě zvládám, ale na mě nefungují. Jsem takový beznadějný připad :-/ . Nemá někdo, kdo to umí nějaké rady? Pokud ano, prosím prozraďte, moc by mi to pomohlo.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 26.04.13 21:20

Tady to je pěkně rozebrané


doplněno 26.04.13 21:21:

http://www.break.estranky.cz/clanky/jak-na-backflip-_-salto-vzad-_.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: katerinka*
Datum: 10.05.13 11:45

Skákala jsem salto nazad do bazénu někdy v patnácti letech, dobré na balení fešáků na koupališti. Dneska je mi 35 a už bych se do toho nepouštěla. V sokolovně máme ale na nácvik salt a přemetů takový úvaz, který vyžaduje dva lidi, co člověka jistí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.